Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Монтаж на камера за заден ход - Octavia 2 - Columbus


Георги Георгиев

Recommended Posts

Здравеите колеги, интересуам се дали може да се монтира камера за заден ход на колата ми - Октавия 2, ФЛ, 2012г., DSG, 4X4, комби с мултимедия Колумбус? 

Благодаря предварително!

 

IMG-629f9de91958fcdc5dcddea71366311c-V.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може. Вариантите са 2. Оригинал - сумата не е за пред хора. Афтърмаркет - с преходник. @JORDITO знае с точност кое-колко-как :)

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Колеги, някой друг да помогне?

Интересувам се кой и колко.

Благодаря.

Редактирано от Георги Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здрасти , Ааз ходих при Георги Церовски https://www.facebook.com/georgi.tserovski

Доволен съм от работата му , не налучква а действа добре , не оставя следи и счупено.

Не е от най евтините  но свърши работа добре . Ако желаеш на ЛС може да ти дам и телефон. намира се  близо до Скай Сити мол

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Привет, колега.

На какъв вариант се спряхте? Аз имам същата шкода, но преди FaceLift и в момента разглеждам опциите си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.