Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Неработещ Columbus О2


Recommended Posts

Здравейте,

Писах мнение под една тема в Суперб 2, но реших да пусна и тема все пак.

Имам О2 комби, 2008, BMM, с фабричен Columbus.

От известно време има само рестарти, стига до лого и после черен екран.

Рових във форума, видях, че някои са успявали да се оправят със софтуерна инсталация, но линковете от темата не са активни.

Насоки, кой може да я погледне и евентуално може да я оправи?

Звънях на някакви сервизи из София, всички казват не знам, не ми се занимава.

Търсих и образите от olx, с дискове със софт за 30лв, но ми казват, плати  парите, ама не давам гаранция за нищо.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във фейсбук имаше една страничка - “Навигационни ъпдейти”. Момчето е от Горна баня. Намери я и виж какви са му координатите. Може да успее да помогне. По принцип на мен ми е инсталирал по-нова версия и ново карти на RNS-510, та ако успее да смени версията при теб, може и да тръгне отново Columbus-a. Иначе, мисля че в Ст. Загора май ги пращаха хората, които имат проблем за съживяване, но може и да бъркам града. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ако имаш път към Хасково можеш да звъннеш на Антон (087 877 5702). Бил съм при него преди време за ъпдейт на CAN Gateway-a след като сложих Колумбуса. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, свали го и го прати на Тони в Хасково. Ако той не го съживи, няма кой да ти помогне. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.