Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Наръчник на начеващия форумджия


Моджо

Recommended Posts

Наръчник на начеващия форумджия

I. Регистрацията
- изберете си дълъг и интересен прякор, за да се набива на очи - KAZICHENE_RULEZ, Na_MaDaTa_bRaDaTa, OBI4AM_SA6K0, 4aTg}|{uAT@...
Задължително с главни букви и числа!
- в профила си попълнете всичко възможно, така ще имате повече бутончета.
- изберете си шарен аватар, да мига и свисти. Да бъде голям колкото позволява форума.
- за подпис си сложете някаква голяма картинка - уолпейпър например!
Друг вариант е картинка относно някаква инициатива, например "Аз съм пич и пия боза, А ТИ???", "Аз съм пич и не свалям музика от бай Вълчо, А ТИ???", "Аз съм пич и майка ми е пич, А ТВОЙТА???"... такива картинки можете да откриете в профилите на много хора из българските форуми, сякаш в Data.BG изборът е най-разнообразен.
- ако се сдобиете с някакъв ранг, вие сте направо полу-БОГ!

Направете си повече от една регистрация, безплатно e.

II. Началото
- трябва да имате някакъв стил на писане... "еТ0 ТаKa E go5pe HanPuMep".
- ще ви кажат да прочетете правилата на форума, но НЕ ГИ четете, за Бога!
Повечето хора правилата на държавата (Конституцията) не са чели, пък в някакво форумче ще ви карат, няма смисъл.
От друга страна те са дълги и само ще ви отегчат.
- разузнайте кои са "шефовете"... от време на време им пращайте по някое съобщение "ko prai6" и се дръжте с тях все едно сте приятели.
- задължително питайте как да станете модератор, пуснете поне една тема по въпроса.

Запомнете едно - най-важното е да имате колкото се може повече мнения/постове! (това е цифрата, която ще стои под аватара ви)

III. Теми - заглавията - използвайте предимно "POMO6T", "HEEEEELP!!!!!!!!!!!", "PROBLEM"...
А ако искате да кажете/покажете нещо интересно, заглавието трябва да е така: ZADYLJITELNO ME VIJ, VIJTE TUK, VLEZ BYRZO и т.н
- пишете с латински букви и не зачитайте гадните букви като Ч, Ш, Щ... вместо тях има 4, 6, 6t... пичовете пишат така!
- старайте се да отваряте нова тема за всичко, което не знаете или се колебаете
- ако не ви отговори никой в темата до няколко минути започнете да пускате сами отговори в нея, от сорта - "aide be, nikoi li ne znae?"
- пускайте темите си най-малко в 2 от разделите
- няма значение в кой раздел пускате темата, има назначени хора, които ги местят където трябва, не се притеснявайте.

IV. Отговори в теми
- отговорът ви да не е повече от 1 ред, максимум 3-4 думи!
В краен случай го разделете на няколко отделни отговора, хем ще увеличите цифричката на постове.
- ако някой някъде ви противоречи - напсувайте го!
Ако не директно по темите - пращайте лични съобщения.
- използвайте мнооого емотиконки, минимум по 3 от вид.
- ако някой каже нещо смешно не забравяйте да пуснете някоя емотиконка, примери - " "...
- използвайте бутоните за украсяване на текста... така де, не са сложени за украса!
"eto kolko gotino se polu4ava"
- задължително използвайте думички като "pi4", "du6ko", "man", "batka"...
Иии... изрази като "aa utepa ribata brato!!" или "xaxxaxa, kurti6 mivki".
- гласувайте във всяка пусната анкета! Ако не ви се чете гласувайте за първата възможност.
След това не забравяйте да пуснете като отделен отговор в темата за какво сте гласували.
- където не сте компетентни изчакайте да отговори някой и след това напишете - "da i az taka mislq" или "ehh, izprevari me "

V. Краят
Все някой ден ще ви омръзне да пишете тук и напсувайте някой от администраторите.
Той сигурно ще ви забрани достъпа до форума, но вие продължавайте да псувате целия форум по други такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Моджо написа:

.... 

 

Изключително полезна тема. 

 

Да не я мисли философски карайки ЕмПетицата с Е-то по некоя магистрала?  ?

За съжаление у тоА форум се намират и хора деТ правят опити да ти помагат в публикуваните от теб теми.... 

Ама ти си печен и печелиш всички спорове.. 

Евала! 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Почти всички, да сме точни. ? Ще взема да се върна към едно изследване, което правих(ме) ,98 някъде май беше. Вярно, беше за чата в дир.бг, но ,много от нещата ги виждам и тук :)) В детската градина също има подобни социални феномени, ахахахахаха.

Иначе благодаря за мнението и добро утро.

Редактирано от Моджо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-важното за всеки форум е да бъде подреден! така, щото всеки, да може да намери информацията, която търси или поне да се насочи към мястото, където би могла да бъде.

в този смисъл, горенаписаното би следвало да е тук: https://www.skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/46543-смях-в-залата/

Редактирано от joro_kem
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Мисля че 1вия пост си е за смях в залата, макар че така си избирах ника. Първо се регистрирах в дира , ама имам едно мнение в общи линии - откъсна се предното окачване, кво да правя ... Началото на 2006та си направих рег в Skodaowner,  блокираха ми 1вия ник , ама беше нещо детско . След това си казах - втория ник, трябва нещо яко, да показва, че 120 ката е много бърза ,спортна кола (което напълно си е така! ) и си викам аз, винаги я карам на заварка по улицата, значи ще е maxrpm. (оборотомера за 120 , още го гледах само на снимки)  Смятам се за приятел с админа, писал съм в началото в Skodaowner.org na 6liokavica , отделно имам още 1 или 2 акаунта ,значи съм позьорче.. Хахахах :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.