Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кабел еърбег инсталация лява врата Октавия 2


Recommended Posts

Здравейте, 

Лампата за еърбега ми светна след като като жълтият кабел в конзолата между лявата врата и купето се скъса,доста чест проблем доколкото разбрах - прикачам и снимка. Бях чел, че във форума има човек, който продава Шкоди на части, но не мога да открия темата. Търся си въпросното кабелче, за да го сменя или цяла конзола, или пък, ако някой случайно познава или си е поръчвал части от човека по горе. Благодаря предварително за помощта! 

 

IMG_20200609_134246.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами там е датчика за страничен удар. Може да си запоиш кабела , изолираш и да си изчистиш грешката на възглавницата. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси :) Да, ходих в трансексперт и ми го запоиха, но издържа 2 седмици... те ме и предупредиха, че най-вероятно няма да издържи.. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай темите най-горе в този раздел:

https://www.skodaclub.bg/forum/index.php?/forum/129-продавам-части-за-шкода/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.