Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Оctavia III 2.0 TDI DSG


kpace

Recommended Posts

Здравейте!

Търся си Octavia III 2.0 TDI DSG седан/хечбек. Бюджета ми е 20-22к лв. Според вас може ли да се намери нещо за този бюджет на около 100-120к километра? Бих обмислил 1.4TSI DSG, но там малко не ми харесва, 7-степенното DSG, понеже съм чувал, че ремонта излиза солен. ?

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази цена можеш да намериш много хубав автомобил,стига да го има някъде,защото седаните са рядкост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет! Въпроса ти, има ли хубав, евтин и на малко километри автомобил (втора ръка) има един отговор - не. За бюджета, който си отделил, ще трябва с нещо да направиш компромис. Дали с километрите, дали с общото състояние... Разбира се, вероятно, някъде, някой продава точно т’ва, което търсиш, въпроса е да се намерите. Според мен, около 25К е по-вероятно да намериш нещо около желанията си. Може би - бензин. Но там имаше май някакъв зор с веригата. Потърси инфо. Успех и да се похвалиш, когато дойде време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@stratiev auto, @zloQQ, благодаря много за мненията! Въпреки че са противоречиви, винаги е полезно да имаш няколко гледни точки : )

 

Прави ми впечатление, че една автокъща в София - Аутохоф предлага доста Октавии между 100-150к километра 2.0 TDI DSG. Тази седмица се каня да отида да ги прегледам. Имате ли някакво мнение за конкретната автокъща и какво да гледам в колата на огледа (това ще ми е първият тест на Octavia III) ?
Изглежда че са служебни автомобили, понеже са доста и всички са с N1. Чувал съм, че не е много добра идея да си купиш автомобил, който е бил служебен (интересно ми е да разбера и какво мислите относно това), но пък както каза @zloQQ, трябва да се правят компромиси, когато бюджетът е ограничен.

 

Ето примерна обява, цената е без ДДС (около 21500 става с ДДС):
https://www.auto.bg/obiava/67805464/skoda-octavia-2-0tdi-dsg-150-n1?page=1&searchres=81jdkko1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стискам палци да отговарят на написаното в обявата. Не е невъзможно. Тествай всичко ел. по колата. Закачете я с VAG-COM да си каже к’во-що. Показатели на дюзи, DPF... Ако имаш някой, който разбира тези неща (ако ти не си в час де) - взимай го да не пропуснеш нещо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.