Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Замяна на обикновен волан с мулти волан за Октавия 3


mirosv

Recommended Posts

Здравейте колеги, 

Нов съм във форума. 

От три месеца се сдобих с Октавия 3, комби, 1,8 TSI, 4x4, с Dsg и сега и се наслаждавам, но от самото начало страдам от липсата на мулти волан. Четох и се рових доста, но не можах да намеря дали е възможно да сменя волана или да добавя копчета за управление от волана. Оборудването до колкото знам от предходния собственик е "Елеганс". Колата е с първа регистрация края на 2015.

Някой борил ли се с такъв ъпгрейд и ако да, моля за контакти на сервизи или техници, където мога да се сдобия с мулти волан. 

Извинявам се ако не пиша на правилното място и ви благодаря предварително за съдействието. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти: копчетата, бег, лентовия кабел и модул за волана. После адаптации, мамата 10 пъти и ще стане. Като си набавиш всичко пиши,ще ти дам човек да ти го направи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Тези части имаш ли идея колко биха стрували? Може ли да ми дадеш контакт на техника? Благодаря предварително. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови ще те заболи сърцето. За втора ръка, за колкото ги намериш. Само гледай да са от Октавия. За контакти виж си личните съобщения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, JORDITO написа:

Нови ще те заболи сърцето. За втора ръка, за колкото ги намериш. Само гледай да са от Октавия. За контакти виж си личните съобщения.

Благодаря! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.