Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национална Шкода среща: Орлова скала 21-23.08.2020г.


Recommended Posts

Хрониките на Орлова скала твърдят, че бирата е не просто студена, а ледена :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    10

  • roodnb

    9

  • Mishelle

    8

  • maxrpm

    8

Най-много писали в темата

Който плувал в басейна плувал :D
Срещата лично за мен мина супер. Петък вечерта направихме много сила вечеря със приказки вътре и вън до огнището :)
Съботно басейнчето  беше ТОП-а ( на някои им беше и хубаво в 3 сутринат там :D ), после игритe , на който аз макар ,че бях натоварен с не леката задача да гледам хронометъра , се забавлявах доста :)
Евала на Жоро и Мирко от Бургас , че успяха да стигнат със 100-ците .Като ги видях тях , много ме хвана яд ,че не успях да дойда със Марта , но почна да дига над 90 градуса с включена перка , та реших да не рискувам.
Като цяло мисля,че се получи една супер яка среща със супер яки хора , готини разговори и готина обстановка.
Аз лично почвам да стягам дъртата за следващата среща :)

Поздрави :)

П.С , след малко ще кача и мойте скромни снимки :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се изкефих на събитието. Дори се включих в игрите, което не беше част от плановете ми. Запознах се с доста хора, изкефих се на задномоторките и се запознах със собстениците им. Изкосумирах неприлично количество бира и се пържих около и в басейна. Времеот беше супер, не останах без компания за сладки приказки и ... времето излетя твърде бързо :(

Още не съм си източил снимките от телефона и от дрона, но се надявам до ден-два да се спретна и да ги споделя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше свежо, с много от вас не се бях виждал от отдавна , жалко че в Петък късничко се класирах, но ми хареса. Разходих се , покарах , видяхме се. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че успях да дойда, дори и само за петък вечер. Изкарах си хубаво, видях и поговорих с доста хора и се изкефих да покарам машината на малко по-дълго разстояние. До нови срещи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше , надявам се по-често вече да започнеш да я разхождаш баба ти :) Освен това лека по-лека се появяват още задномоторки, което е яко и скоро даже и колона ще можем да си направим за следващата среща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, roodnb написа:

Саше , надявам се по-често вече да започнеш да я разхождаш баба ти :) Освен това лека по-лека се появяват още задномоторки, което е яко и скоро даже и колона ще можем да си направим за следващата среща :)


Ще е много яко да го направим. 

И аз така се надявам, от мен си зависи. Най-големият проблем е времето. Това е. Един месец си я карам вече само нея и не ми се оставя въобще, супер готино ми е. Не че някога съм се колебал, но за пореден път го усетих чувството, че тази кола остава с мене форевър :)

Мерси много пак за пепелника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.