Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национална Шкода среща: Орлова скала 21-23.08.2020г.


Recommended Posts

Mен са ме предупредили за клубните щерки и се съобразявам, не искам да ме бият приятели, затова само ги режа по магистралата... Все пак карам Шкода, а те (щерките) се гримират на задната седалка.. ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    10

  • roodnb

    9

  • Mishelle

    8

  • maxrpm

    8

Най-много писали в темата

Остава точно една седмица до началото на срещата.

 

Екипа на Шкода клуб България ви е подготвил много лятно настроение, включващо:

- игри в и извън басейна на комплекса, гарнирани с голяма порция усмивки;

- разходка сред природата;

- две приятни вечери, на маса сред приятели.

 

Очакваме ви с цялото семейство. Комплекса е затворен тип, децата ще могат да играят на воля :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Петък съм до 20ч на работа, ако тръгна, ще стигна към 23:30, защото трябва да си стигна до вкъщи с трамвая (почти 90 % гаранция , че няма да има места на паркинга наобяд) , да взема колата. Ще ме изчакате ли за по една бира или ще си лягате ?

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, аз не съм писал че ще присъствам, защото съм на сватба вечерта. Единствено, ако успея да се метна до там през деня за няколко часа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, ще се радвам да се видим! Преобух Мицьо (по принуда) и сега не ме сдържа на едно място и вече броя часовете!!!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, PRR написа:

Алекс, ще се радвам да се видим! Преобух Мицьо (по принуда) и сега не ме сдържа на едно място и вече броя часовете!!!

 

Сложи му бански за басейна ли? :)

Да не забравиш и пояс, че Мицьо май не може да плува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, взех му нови гуменки. Които се явяват и 4 пълноразмерни и един маломерен пояс ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, PRR написа:

Алекс, ще се радвам да се видим!

 


Очертава се точно както миналата година - да се появя за два часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aаз съм си купил нови гуми , сложих джантите, съобщих , че ще се ходи със 120-ка и чакам да дойде деня да тръгнем колоната :)

 

хей я е 

 

BB37E6A4-BD33-4721-BE7E-AF1D31542EEE.thumb.jpeg.d8405869c68b345421c869c091abf72b.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази джанта, която е на земята, ако я сложиш на колата, лично ще дойда да ти срежа гумите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен положението е много забавно . Взех от Ивчо 60 кинта назаем с банков превод , за да взема от Вальо реле за алтернатора, за да дойда в Петък... Забавно е , за първи път взимам пари назаем, през банка :) Ще видим утре , дали ще намеря реле , и дали ще успея да го сменя по тъмно... Но ако се нареди схемата , в Петък ще дойда по тъмно... Досега ми се е случвало само да взема заем в евро и да трябва да ходя да си го обменя, за да си взема цигари ... :D

 

Розовата ми кутийка за ключа , днес е пристигнала на митница, така че вероятно ще дойда с черна... ;)

 

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.08.2020 г. at 23:41, Mishelle написа:

Тази джанта, която е на земята, ако я сложиш на колата, лично ще дойда да ти срежа гумите :)

Тая гума седеше отпред да тежи :D 

Айде да идва утре вече и дано да е яко веремето weekend-а , че като гледам тези дни софийското как е ...

Отделно аз бих искал да се пребройм за утре утре, кой кога ще пътува ? :) Може пък да направим някакво групово и в колона да се возим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Аз ще дойда в Събота, около 10:00 Часа. Ще водя Колега, който след лош опит с "Skoda Yeti", на 15.08.2020 Година си закупи "Skoda Octavia 2 Face Lift VRS". А към обяд ще дойде бивш Собственик на "Skoda Superb 2 Face Lift Combi", на който бавното Шофиране не понесе много добре и премина на "Audi A 6 Avant" (само с две Турбини). Ха-ха..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, аз още съм в гаража и работя по колата... 

УТРЕ в 13:30ч. Седем коли, се събираме на ОМВ Ботевградско и потегляме към Орлова Скала!!! 

 

Всеки, който му се кара в колона със скорост около 100-110км.ч, без излишно мъжество е добре дошъл!!! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говори се, че времето било слънчево и топло, а водата в басейна хладна и приятна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега кажи, че и бирата била студена.....и съвсем да ни е "леко" на работещите днес ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.