Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национална Шкода среща: Орлова скала 21-23.08.2020г.


Recommended Posts

Тазгодишната национална и международна обстановка наложи отлагане или директно отменяне на редица събития и мероприятия. С екипа на Шкода клуб България бяхме насрочили дати за провеждане на националния ни събор на атрактивно място в планината, в началото на юни месец. По обективни причини не стигнахме до обявяване на дати и провеждане на събора. Но клуб без национални срещи не може. Надявам се и вие да сте на това мнение и да имате желание и възможност да се разходите със семейството си.

 

През декември 2018-та година имахме клубна среща в комплекс Орлова скала - тихо и привлекателно място сред природата, подходящо за семейна почивка и среща с приятели. Решихме и тази година да го посетим. Затова екипа на Шкода клуб България ви кани на един приятен слънчев уикенд с цялото ви семейство:

 

- в комплекс Орлова скала, намиращ на в Етрополския балкан, на 3км след с. Лопян - линк към страницата на комплекса

- дати на провеждане: 21 - 23.08.2020г.

 

Имаме договорени цени за настаняване, които включват: нощувка, тракийска закуска, билкова сауна, басейн, чадъри и шезлонги, паркинг, 9 % ДДС и тур. застраховка, ползване на волейболно игрище и са както следва:

- двойна стая: 38лв. на човек;

- студио: 48лв. на човек.

 

За дете до 11г. заплащане за нощувка и закуска не се дължи. За малко дете може да бъде осигурена кошарка, която също не се заплаща.

 

Описание на стаите.

Двойна стая: площ 20 кв. м, капацитет: 2-ма възрастни, възможност за 1 бебешка кошара. Тераса с гледка към реката, климатик, телевизор, кабелна телевизия, баня с вана, WiFi.

 

Студио: площ 45 кв. м, капацитет: 2+2-ма възрастни или 2-ма възрастни и 2 деца. Тераса, двор, кухненски бокс (разрешава се приготвянето само на студена кухня), разтегателен диван, климатик, телевизор, кабелна телевизия, баня с вана, WiFi.

 

Резервация.

За да направите своята резервация използвайте телефон 0877 73 73 93 или мейл info@orlovaskala.com. За да ползвате посочените по-горе цени с включената в тях отстъпка, трябва да кажете, че резервирате за срещата на Шкода клуб България.

 

Ето и малко снимки от комплекса:

 

orlova_skala_09.jpg.736288eaceec1b2071512a43f29d4069.jpg

 

orlova_skala_08.thumb.jpg.9396682a75ba6317e67bee4496f58028.jpg

 

orlova_skala_01.thumb.jpg.32b7c5d5a687560c6803c239bc9a678d.jpg

 

orlova_skala_02.thumb.jpg.2d0f70e98ec1506e3ace9f15f414efdb.jpg

 

orlova_skala_03.thumb.jpg.57e820d9361327e9b4986f373886afe0.jpg

 

orlova_skala_04.thumb.jpg.fdfd028a7f00f44ec67d33e964f563c5.jpg

 

orlova_skala_05.thumb.jpg.2d998221d14db06dca3b20b3a7cd3c49.jpg

 

orlova_skala_06.thumb.jpg.4ab7d873655d42e6d03e64a1d1e7078c.jpg

 

orlova_skala_07.thumb.jpg.71ff7d68cbcf6dd7559427988fc23283.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    10

  • roodnb

    9

  • Mishelle

    8

  • maxrpm

    8

Най-много писали в темата

Ееееееее супер :) с най-голям кеф ще им звънна да запазя една стая :)
нямам търпение да се съберем тази година. Времето ще е яко и на сайта снимките на басейна лятото изглеждат супер.
Бира , басейн и спокойствие в планината , какво повече му трябва на човек  :)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сега точно резервирах .
жената по телефона беше супер учтива. Пита ме с тераса , без тераса , на кой етаж и т.н
освен това каза да следмин страницата им във фейсбук където щели да качват бая нови и нтересни неща идните дни.
Каза и че менюто също ще го има там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и аз съм с резервация "барабар" с жената и малката! Нямам търпение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз резервирах! Супер място и природа. Прекарахме чудесно, предишната среща там. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 2 години , малко поотслабнах, още пазя фланелката, дано не се налага да връзвам кората на някоя фабия, но сме винаги готови, ще помогнем ! ;) Мерси за жеста , още си е култово клипче... Очаквам с нетърпение да се видим ! Поръчвайте ми 3ка кебапчета от сега! :)

 

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипа е класика. Пазя го и в оригинал. Не ме питай как се сдържах да не се разхиля докато го снимам :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето три снимки от 2018-та, когато бяхме в Орлова скала. Разходката сред природата и посещението на манастира ще го направим и тази година :)

IMG_0098.thumb.jpg.11f81f3221568d06cc4f73e0775e5800.jpg

 

IMG_0079.thumb.jpg.a30bee8c721cf3d413cf8477edc6b8aa.jpg

 

IMG_0063.thumb.jpg.ef8eb5a0486df148794a02a9e43acdfa.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с резервация ?

Много готино отношение дори и само по телефона .

Специално казаха , че са предупредени от организаторите да заредят 2 пъти повече бира …. Сега вече може и 3 пъти … ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък понеже вече съм имотен , както казваше Малкия , се чудя с коя кола да дойда :D
Но може и да бъда принуден да съм с бързата Фабиа :D  Защото ми бе казано , че в 120-ка няма да се качат особено за изъвн София , но има време до тогава , може нещо да се промерни :)
При всички случай нямам търпение да се опнем покрай басейна с биричка в ръка ! Ех мъка мъкаааа....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, за да е максимално точно сравнението, сега трябва да покажеш снимка и на Малкия от Март ?

 

IMG_4756.thumb.JPG.4812ef78e5a8371ba1a86d0415bfeb1b.JPG

 

За добро, или лошо Корадото от близо година смени талона и поради липса на Шкоди в семейния автопарк, ще се наложи да "разваля" редиците със заместника му ?

 

IMG_20200630_204707.thumb.jpg.770cb9191cc3979897c073f500f3fc6e.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама пък тоя заместник колко върви .
Направо миналага година на събота , като ми го даде да го покарам , нямаше такъв кеф !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, roodnb написа:

Аз пък понеже вече съм имотен , както казваше Малкия , се чудя с коя кола да дойда :D
Но може и да бъда принуден да съм с бързата Фабиа :D  Защото ми бе казано , че в 120-ка няма да се качат особено за изъвн София , но има време до тогава , може нещо да се промерни :)
При всички случай нямам търпение да се опнем покрай басейна с биричка в ръка ! Ех мъка мъкаааа....

Ти пък на Фабията да не би да си подкарал климатика? ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SKODA 105 RS написа:

Ти пък на Фабията да не би да си подкарал климатика? ?

Имам задни ел стъкла ! :D за кво съм ги сложил според теб :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой няма с какво да дойде , и се познавам с него,  може да вземе Макса , така и така няма да се продаде до края на Август . Винетката е от мен ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Когато бързаш, за да не свърши студената бира! Нали така, колега @__smirnoff__? ??

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе , аз го видях , тъкмо мислех да пиша, че ако Иво дойде с Силвията на Петьо , точно така ще си дойде , ама си викам - Айде сега и в тая тема ще започнат да ме хранят клавиатурни герой ... ;) Ама щом подхвана темата , да си го кажа... Даже, поста ме почеса под лъжичката , ако съм с нови гуми , тоя завой да го взема по друг начин, че старите са ми много стари и ги пазя , за да стават за каране още малко.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих се присъединил със задномоторна Шкода към сбора, но на 22.8 съм на сватба, която предвид ситуацията може и да отпадне. Ако това се случи и има още места ще гледам да съм на линия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Днес и аз направих резервация, за 15 човека... Част от Софийската група сме готови. 

Активизирайте се, да не се наложи да спите по шезлонгите!!! 

Аз и @The Best Forman можем да приютим максимум 3 девойки, но аз съм със забрана от ръководството да комуникирам с клубни девойки, така че резервирайте не губете време!!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ръководството ти отпуска каишката при ограничение да не е дъщеря на член на форума. Всичко друго е fair play.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.