Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Адаптивен темпомат (ACC)


Nikolay.G

Recommended Posts

Здравейте, колеги!


Притежавам автомобил, който е оборудван с"Front assist" - radar scanning of the space in front of the car, automatic braking и "cruise control" (при мен лостчетата на волана са само 2).

Тъй като няма "адаптивен темпомат" (който използва същия радар за следене на дистанцията), бих желал да разбера какво трябва да се монтира, за да може да се използва тази функция.

Пътувам предимно извън града и за мен би било удобство.

fca9c786-4b57-4b85-8e47-606a2b34857c_9ed62ca0-aaff-4f9b-80fd-b84a6d00a7b3.jpg

fca9c786-4b57-4b85-8e47-606a2b34857c_d55a01c0-32d0-4aef-af4f-49d34fd25e60.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

Този въпрос е най-добре да го отнесеш към Еуратек според мен. Най-малкото, ще ти дадат инфо, може ли да се направи нещо и ако да - какво точно. Ясно е, че няма да е евтино при тях, но инфото ще е полезно. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТ ще го отсвирят или ще му обявят цена от космоса. За първите О3 ставаше само с активиране, като ползваш старя лост и нямаш удобен начин за регулиране на дистанцията за поддържане, защото лоста няма свободни положения за това. В смисъл през макси дота, което малко обезсмисля опцията. За по-късните модели, не знам вече.Трябва да потърсиш в БриШкода. Вариант е да си потърсиш колонка с трите лоста от някоя морга и да ти ги инсталират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих заложил на ЕТ. За моята О1 ми взеха "неземните" 260лв за да ми сменят лостчето и активират темпомата. Т.е. не смятам, че цената ще е баснословна ..., ако не се налага смяна на камерата. Пък и няма да го изядат, ако се обади ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.