Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спирачни челюсти и цилиндри


Л.Сеферинов

Recommended Posts

Здравейте, предстои ми смяна на задни наклатки , тип челюсти. Имам шкода фабия 2 комби от 2012, 1,4 бензин 86hp. Като ги попитах в сервиза казаха , че модела е J5 а във сайтовете за части я водят 545. В сервиза ми обясниха , че при тях се сменява целия комплект с цилиндрите за 240 лв . Намерих комплекта произведен от BOSCH за 190 лв. Въпроса ми е ако някой е правил подмяна на челюстите да каже има ли нужда от смяна на тези цилиндърчета и ако няма от кой производител да купя . Марки доста има за самите челюсти ,Феродо, Делпхи, Ролмакс ,Бендикс, Волкинг и др. На някой пише ,че са за без АБС. Малко се притеснявам да не купя грешните. 

Също ако някой е сменял свещи , моля нека сподели .Най-евтините на BOSCH ли да взема за 6 лв или да търся нещо там с титан ,с четири пина на върха и други .

Ако препоръчате някой читав майстор за смяната на накладките ще е плюс.

Благодаря на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако цилиндърчетата се движат (не са клеясали ) или протекли не нужно да се сменят ,свещите мисля че са едноелектродни,може би най-добре си вземи оригинални от еура тек или афтърмаркет beru или ngk

Редактирано от skodafen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.