Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Теч в багажника на хечбек.


RahzeL

Recommended Posts

Здравейте колеги, появи ми се жесток теч в багажника. Под резервната гума е басейн. Целия мокет + фазера на резервната гума е подгизнал и мирише отвратително. След пране и подсушаване се оказа, че все още тече от някъде, а мислих че съм наводнил с един чувал с боклук, който бях забравил цяло денонощие. Новата локвичка се намира веднага след пластмасите под левия стоп. Някой може ли да ми обясни как се свалят пластмасите там за да локализирам теча от къде идва? По-късно ще слеза да подсуша и да снимам точното място на локвата, за да ви стане по-ясно къде е проблема. Благодаря на отзовалите се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и една снимчица на гьолчето :) Дано някой е имал такъв теч и да сподели как го е решил.

IMG_20200611_172120.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чесно да си кажа и аз мисля че е от стопа. Има ли нещо специфично при свалянето, което може да се счупи и трябва да внимавам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че това е проблема с тези отвори и уплатнението им, които са зад задната броня. Поздрави! :)


https://www.drive2.ru/l/2781630/

https://www.drive2.ru/l/540490780230288672/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.