Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

покривало за кола


Recommended Posts

Колеги , искам да купя покривало за моята Октавия комби.

Моля ако някой е купувал  да сподели мнение, впечатление , а защо не и марка или магазин където продават качествен продукт.

Бюджет до макс.80 лв.

Предварително благодаря за всяко мнение.

п.с. изключвам ЕТ , където според справката цената е над 150 лв. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,  имал съм поне три броя покривало за автомобил, но са били от тези разпространените(да речем от Практикер) материята им е нещо м/у найлон и шушляк - незнам как се нарича. За тях мога да кажа, че докато са по нови са промазани и не пропускат вода, но с времето се прецакват. 

 Незнам с каква цел ще го ползваш? 

Аз лично съм ги ползвал при обилни валежи, защото при по-старичките Шкоди;) вода винаги влиза от някъде. 

 Иначе не е много комфортно поставяне и махане на покривалото, а и колата трябва да е чиста. За зимата също не става защото ще замръзне. 

  Дано съм бил полезен и успех с намирането! След това и ти да споделиш впечатления. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причината за покупката е слънце- и прахозащита  през лятото , когато колата е в престой .

Благодаря за отделеното време.

Ще споделя :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Макар и рядко съм го ползвал и с/у слънце. Ефекта според мен е че предпазва боята от изгаряне, иначе на +40 С  колата вътре си е нагрята сериозно.

  Все пак ще пази от слънце и прах! Успех! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и от мен. Малко след купуването на Йетито реших да си поръчам едно оттук - https://pokrivalo.info/. Моето беше комбинирано (от плат и от някакъв промазан материал) и беше ушито по-размените на колата. Честно казано съм го слагал максимум 2-3 пъти и от тази гледна точка е една от най-лошите инвестиции, които съм правил :). Иначе мисля, че е изработено доста качествено и няма общо с тези от Практикер, които вероятно ще се скъсат при първия по-силен вятър. От тази гледна точка можеш да се свържеш с хората и да видиш какво могат да ти предложат за твоите нужди и на каква цена. Хвърляйки бърз поглед през сайта им преди малко, виждам, че имат обикновено покривало (не за градушка) за цена от 50 лв (пише нисък клас, каквото и да значи). Имат и доста други варианти, така че може би е добре направо да им се обадиш и да се разберете.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Ако обхваща гумите- има някакъв резон да го ползуваш, но ако след поставяне гумите се виждат не виждам смисъл. Дори смятам, че е вредно при положение, че вместо на ламарината прахът се полепва по покривалото и при поставяне и сваляне го дърпаш оттук-оттам и може да служи като абразив върху лаковото покритие. Докато е ново- о.к., но напъха ли се с прах- ще разбереш какво има по него след дъжд като видиш на какво прилича колата.

пс. а дали може и е удобно да се пере е друг въпрос

Редактирано от ogich
добавих пс
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имате право !

Затова реших да не инвестирам много ? и  купих от Бриколаж за 20-30 лв. ,за да го ползвам лятото когато колата е в по-дълъг престой , по-скоро за да не се набутва прах навсякъде по фугите на купето .Ще се пробвам тази година , а ако не върши работа здраве да е ! 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета ето ви покривала...можете да си харесате нещо - https://www.bing.com/images/search?q=folding+portable+car+protection&id=359E6585C7F27578AC92CD4A4B7B88DFEB1CCD13&form=IQFRBA&first=1&scenario=ImageBasicHover

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.