Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разход на 1,9тди


maxrpm

Recommended Posts

Преди 15 часа, Izolini написа:

Саше, с климатика на макс ще ти настинат яйчниците, после к'о пра'им?

Май е турил всички духалки към главата да му духат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    28

  • Izolini

    9

  • fabia 1234

    8

  • ID A

    7

Най-много писали в темата

Преди 1 час, Andro73 написа:

Май е турил всички духалки към главата да му духат?

Там поне няма шанс да навреди на нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Andro73 написа:

Май е турил всички духалки към главата да му духат?

Ми да, знаеш ли колко е опасно да ти прегрее главата, а и макарите също. Питаи някой лекар... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не че не ми е достатъчна мощността, но от мерак да видя по-нисък разход, посетих Pepino и сега събирам впечатления. Както се досещате, точно в първите дни (може би и седмици), няма да усетя икономия (сега обяздвам новите коне в стадото), но като понатрупам километри се надявам да се отрази в положотелна посока ?

 

Саше, моята логика е, че парите спестени от преразход (неправомерно завишен разход на гориво), могат да отидат за доста по-смислени неща по колата, а ако щеш и за татуировки в твоя случай, но трябва да действаш в правилната последователност. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз така си и действам. Първостепенно важно ми е в момента да я вдигна и да я обуя за зимата, другото в момента не е важно, мотора няма да спре да върви. ;) Даже се чудя как не пуши грам, а съм се опитвал да го накарам ... :D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, ghost_rider написа:

..... , посетих Pepino и сега събирам впечатления. Както се досещате, точно в първите дни (може би и седмици), няма да усетя икономия (сега обяздвам новите коне в стадото),..... 

 

Аз бих дал по-голям период от време... ?

 

No smoke - No fun

?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, PRR написа:

СъбраА се раЦери и ТЕЦ-ове да обсъждат разход ?

Ще ме извиняваш, ама аз не съм фен на пушиляците, а и моя крак е само 44 номер и не е толкова тежък. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм 43 , ама то това роля не играе , важни са 2 неща. Или колко не ти пука , или колко те е издразнила една жена. В случая не бързах, ама аз така съм си свикнал, не обичам да се влача в трафика а и не ми пука за разхода вече. Ако ме издразни жена , разхода , сигурно ще е 35/100 . Както жена може да ме издразни, друг неможе, дори и баба ми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.