Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабиа 1 Странната...


Recommended Posts

За стартера ако говориш , ако е за смяна целия , ще взема от аутодок за 150лв , да не е баш най - евтиния , или ще взема 2 ра ръка от морга, ама като ми мине яда . Иначе за кола искам Хонда ... :) Шкодата е яка, ама моторния отсег е много натъпкан и след 400 лв за задни спирачки , не ми е любимка ...  Иначе като се ядосам в градска среда и и набия камшиците е много бърза , ама с тея ремонти малко ми писва , пък и тая турбина на извънградско като закове на 120 и умирам от скука , гасим и палим мотора да се рестартира, като няккав каруцар... не си е работа. :)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм чувал стартер ва Фабия така изведнъж да умре. Умира акумулатора. След последните ти интервенции, сигурен ли си, че всичко заспива? Я пробвай първо някой съсед да ти даде ток.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Хондата като се счупи няма да ти е любима ;) Ако си вземеш Джаз , ще е и умряла :)

П.П. Изпусна момента днес да видиш Фабията да върви със 130 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ID A написа:

Защо 130, аз и с 140 мога да го дърпам, асо ще и с дръпната ръчна.

Със 140 по България и после ще ви пишат по вестниците :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fabia VRS - бих я дръпнал , когато си оправя турбината , даже бих я разплакал. Не на България , ама на път за Пловдив , ще му се обадя и ще кажа "раздай бейби, ако можеш!"

 

Поздрави за всички които си въобразяват че могат да минат една Шкода ... Объркали сте се . Братовчетка ми се опита с голф 5 , беше жестоко изпреварена от Шкода Фелиция, даже и бих авариики за "чао" ... ;)

 

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена , аз съм се возил при форумния гумаджия  в ОК1, с 240 по околовръса , още ходя при него да си сменям гумите всяка година. Ако те е ударил пубертета , кажи, ти ще караш , а аз само ще казвам "К*пеле , ти топки имаш ли, натискай още ! " :) Мен не ме  е страх ...  Може да направим 180 на фабията .. ;)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Косьо (Galliard33) днес помогна мега много , евала, след часове борба на 3 градуса, има и резултат.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше , клиповете са забавни , ама не са поучителни .. в крайна сметка свали , качи стартера и той работи?

Докато не съм забравилIMG-ae9a1124d1d0ed17fc4815440b8081c2-V.thumb.jpg.2ed96c7fb3e3f89e0199a3df491a6581.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалих стартера без да е необходимо да се сваля, нямам много мозък, но плюсовия кабел се беше откъснал . Сложих временно до лятото , този който беше сложен от акумулатора до багажника за усилвател от предишния собственик , два пъти по тънък е , но до лятото ще изкара. А иначе свалих кората под мотора и кутията на акумулатора и въздушния филтър , за да има място иначе няма как. Косьо настави 2 та кабела, междувременно научи че модерните коли без акумулатор нито можеш да ги заключиш , нито да им отвориш багажника. Пича се сети че в багажника има лостче което е сложено за отваряне ако возиш отвлечен човек и го отвори през задните седалки. Беше забавен и студен ремонт на 3 градуса толкова. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виновни са, може ли да натъпкат толкова колата за 1 клечка да смениш , да я разглобиш цялата!!! Ама съм си виновен и аз, като я търсих и си викам искам да е TDI за да е много бърза , SDI то не е за мене , И затова е още по - натъпкана ... :( Ето ти още едно клипче да се забавляваш ...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф, като ти е тънък кабела, ръгаш два паралелно.

 

А като качваме безсмислени неща тук

Майка с шест годишно дете напускат зъболекарски кабинет. Майката пита детето, какво ще каже на чичкото за довиждане? Детето през сълзи "Педе,аст!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха :) много е добро!

 

Това с 2 та кабела съм го правил в работата, изкара 1 година, ама изгоря при връзката с болта, както ще стане и с този лятото, ама на топло се ремонтира по - лесно. ;)

 

Гена , ми аз исках да я въртя в Събота , ама не запали . Все пак е Шкода няма как да се преебе , аз носач и джанта съм трошил на 120 ка без да искам , ама то беше при такава маневра че не знам как не се обърнах по таван После със счупения носач и смачканата джанта отидох до село да си я сменя, ама бях с вътрешни гуми 14ки. 

 

Иначе на БМВ и аз бих се метнал да правя пакости малко, ако имаш предложения , казваи !

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24 ти измих странната, малкия постоянно ми казва , че колите ми гният , защото не ги мия отдолу. Измих я 2 пъти... отдолу. Постарах се! Адски е красива , когато е чиста , даже си я обиколих да я разгледам , много ме кефи... ! Една мацка днес ми каза че ключа не е розов , ами бил цикламен... Явно съм дaлтонист... :P

 

IMG-20201226-134139.jpg

IMG-20201226-134200.jpg

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, не си далтонист. Просто мъжете виждаме в 16 цвята е жените в 16 милиона :D

По темата: да, определено измита прилича на кола! А миенето отдолу се прави в края на зимния сезон, след като престанат да ръсят със сол. Просто да си знаеш.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахах :) Да прав си , жените са странна порода хора , които често не разбират дори и себе си и обикновено не знаят какво искат , дори и когато ги попиташ. Напълно е възможно да виждат 16 милиона цвята. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.12.2020 г. at 10:53, PRR написа:

Саше, не си далтонист. Просто мъжете виждаме в 16 цвята е жените в 16 милиона :D

По темата: да, определено измита прилича на кола! А миенето отдолу се прави в края на зимния сезон, след като престанат да ръсят със сол. Просто да си знаеш.

 

За цветовете е така, аз в моята палитра нямам такива, но жената винаги има някакви странни наименования.

За миенето обаче не съм съгласен, че се мие само веднъж в края на зимата, особено за 20 годишна кола.

 

Саше, някакви ефекти ли си ползвал, или така си изглежда колата, все едно си я натоварил с 500 кила? ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ghost_rider абсолютно си прав. Просто лошо се изразих, а познавайки Сашето, той точно тогава няма да я измие отдолу :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз , като човек който 2007ма продавах дамски чанти и аксесоари, знам кое цикламено. Още тогава една чанта, едва я продадох... От една мацка навремето чух че сутиена и е лилавичкав, после , като го видях си беше тъмно лилав , виж лилавичкавото и аз не го знам ... ;)

 

Не са ефекти , понеже всички вече искат да приличат на IPhone , явно и Хуявей имат автоматичен beautification на снимките, макар че тя и попринцип си е мега ниска, ама сега на 185/65/14 поне не закача навсякъде... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Днес си взех колата, сигурен съм 1000% че човека на който я дадох, не е ожулил задната броня от дясно, кажете как се сваля капачката на резервоара, за да отида с нея при perocar, да ми забърка точния цвят черна перла. Мисля да полирам деругите, но едва ли ще излезе, а много дразни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Вчера ми светна 1вия Inspection service на 4800км. Нулирах го, но ми е интересно, някой помни ли какво се преглежда на 1во влизане в ЕТ ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.с. Камиона за боклука задра десния заден калник, ден след 1вия пост, полирах го но ме дразни. Търсим направо вариант само лак или боя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, тия дни минах покрай нея и видях, че драскотината на калника я няма. Явно доста добре си се справил с полирането. Според мен няма нужда калникът от боя. Айде, малко като се постопли и изсъхне ако искаш да пробваме да полираме пак. Имам някои мазила. Мисля, че ще се получи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.04.2021 г. at 16:00, pepi написа:

Саше, тия дни минах покрай нея и видях, че драскотината на калника я няма. Явно доста добре си се справил с полирането. Според мен няма нужда калникът от боя. Айде, малко като се постопли и изсъхне ако искаш да пробваме да полираме пак. Имам някои мазила. Мисля, че ще се получи

Може да пробваме , аз гледах да не я претъркам , останаха деруги по ръба на веждата само , боята леко се матира, отделно че като го видях пред блока беше ред псувни , ред търкане . После си викам - не си на себе си , спри се , "добре е" ще го довършиш после !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.