Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабиа 1 Странната...


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Mного съм доволен от хората от Елбатрон , обясниха си ми нещата, днес им занесох датчика ,сутринта.  Допълниха ми 400гр фреон от 550гр за цялата ситема, на Емо, който ме закара, на фабията му доляха 300 . Много добре си ми обясни човека , показа ми къде е бил ел проблема, каза ми че ми е изгоряла 1ва степен на перката и работи само 2ра , която включва на 105 градуса. Доволен съм, винаги , когато имам проблем с климатика , ще ходя там!

 

Оказа се че на Фабия 1 компресора е постоянно зацепен , и няма проблем да се пуска , когато колата е във високи обороти.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Даааа, и духа да си е*е , да си е*е... по едно време ми стана студено! Много е яко. 10мин след като изгасих колата , умрях от жега ... Даже бих посъветвал всеки , да отиде профилактично... Аз повече климатика няма да го спра никога, днес всички духалки , духаха надясно, вярно е, и вентилатора беше на 4 . Аз повече без клима, няма да карам!!! Ходете и си ги допълнете, Елбатрон са хората!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След безпаметния уикенд , 300тях лв за климатика , датчика и акумулатора, останаха 225 лв за татуировки... Пак е нещо ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koгато за първи път се качих нелегално, да карам на тати Шкодата, не съм си мислил , че ще ми трябва това, но си поръчах Vag Commander ... Сега остава да открия , откъде да си намеря контакт, за архайчния лаптоп , който трябва да е с Win XP ...

5565.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Кабела дойде , утре , когато се върна от село мисля да кача XP то в една виртуалка, и започвам да чета , после ще save на виртуалката и ще я изпеча на dvd , мисля другата събота и неделя да намеря контакт за лаптопа и да се избухва... :) Иначе и от днес ме сърбят яко ръцете .... ама който бърза , после на таблото му пише ERROR и не си разпознава IMMO - то.... ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера колата ме научи на нов, непознат за мен досега вид страх. Карам си аз по междуградски път и това върви като Москвич , викам сигурно е от климатика. Излизам на магистралата газ , турбината пренадува на 120 , гася , паля , Ок. Вдигам 16 , пренадува , гася и си викам сега ако не запали няма спирачки няма серво, няма нищо, дето се вика само Господ ме пази, ако я запаля на скорост късам ремък на ангренаж . Таааа потреперих малко .

 

Имам и една мечта , която несъзнателно си изпълних , аз винаги, още откакто 2006 та чух музиката на Юли , от която ми се клатеха червата, си мечтая от баса да ми се клатят чистачките. Оказа се, че с най - мършавото сони и стоковите колони , се местят огледалата! :) Ако се бяха откачили и се бяха счупили, щях да се почувствам гордо ...  ;) Kакто казваше навремето бившата - ако нещо тропа по колата , трябва да си увеличиш музиката, ако пак се чува , значи не е достатъчно силна! :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре мисля да сложа на лаптопа една виртуалка с XP и после да я използвам за едни палави неща. Трябва ми контакт 220V , ако някой има , ще се радвам да му дойда на гости... Ама ще отнеме минимум 2-3 часа ....

 

То след 7 мой мнения си стана като дневник, ама поне ще знам, кога ми е трябвал контакт ... :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес купих на странната ново табло. Първо купих чисто ново , но цената беше скъпичка и после взех 2 ра ръка . ;) А и си обучих двата имобилайзера , много съм доволен !  Иначе на това табло 2 ра ръка , човека ми каза че са реални.. :)
 

0-02-0a-426f8c5221781cca34a783eda9a9ee86

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.08.2020 г. at 3:30, maxrpm написа:

...Трябва ми контакт 220V , ако някой има , ще се радвам да му дойда на гости... Ама ще отнеме минимум 2-3 часа ....

Заповядай при мен, само трябва да се разберем за час.
А това за новото табло не искам да го коментирам, но в гаража имам една тръба, с която смятам да ти налея малко мозък, ако ме разбираш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, ghost_rider написа:

.... но в гаража имам една тръба, с която смятам да ти налея малко мозък, ако ме разбираш ?

Ако успееш , ще те черпя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, ghost_rider написа:

Заповядай при мен, само трябва да се разберем за час.
А това за новото табло не искам да го коментирам, но в гаража имам една тръба, с която смятам да ти налея малко мозък, ако ме разбираш ?

Aко ще ме изнасилваш с тръба в гаража , нали знаеш че има два края ... :)

Пък и другото не ми е ясно. Готов си да ми дадеш ток, за електрическата отвертка, но не си ок да си сменя таблото на кола на 19год и 179214км? Нали ти е ясно че тя е лекувана веднъж в Австрия и после пак в България ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, Саше... Има една песен в твоя чест. Я виж какво си написал:

Преди 22 часа, maxrpm написа:

Днес купих на странната ново табло. Първо купих чисто ново

Призрачния ездач не те познава (достатъчно) и е решил, че говориш сериозно. А просто на тази барака чисто ново табло ѝ трябва колкото цици на бик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Izolini написа:

Саше, Саше... Има една песен в твоя чест. Я виж какво си написал:

Призрачния ездач не те познава (достатъчно) и е решил, че говориш сериозно. А просто на тази барака чисто ново табло ѝ трябва колкото цици на бик.

Дааа, сега разбирам, (напомни ми за един приятел) чисто ново... от моргата. То сигурно струва повече от колата ако е наистина ново от магазина обаче! Значи нямаш пари да си оправиш ходовата част и спирачките, ама за табло (при положение, че твоето работи и можеш да си я направиш на каквито километри искаш) имаш, че дори за 2... 

Започнах да се притеснявам за мен, сигурно нещо аз съм сбъркан. ??

 

П.п офертата не е безсрочна, ако още ти се ръчка по ЕКУ-то - имаш ми номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънни , ако искаш някоя събота да пием по бира , аз си свърших каквото ми трябваше, а с ЕCU to нещо неможах да се вържа, дава ми device not responding, трябва ми Vag COM KKL.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, maxrpm написа:

.... а с ЕCU to нещо неможах да се вържа, дава ми device not responding, трябва ми Vag COM KKL.

Саше , ако искаш да убиеш колата , има далеч по-приятни начини ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да убиеш колата с Vag COM , честно казано аз за едни 10 мин убих IMMO то, ама после си го оправих . Ще е яко да активирам функцията да ми се пускат аварииките , като се включи ABS - a , ако Fabia 1 го поддържа , а и с VCDS маи можеше да се обучават дистанционни за алармата...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ID A написа:

Аре стига си ги клатил. Кажи каква стана. Този път си заслужи похвалите.

Стана случайно ... смених таблото и то стана самичко. Обади се по телефона, да ти кажа къде са му болтчетата...  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, The Best Forman написа:

Саше , ако искаш да убиеш колата , има далеч по-приятни начини ;)

Да я увием с вратите напред около бетонен стълб? Може ли? А? А?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако дадеш 4700 , може , аз не искам да съм вътре . Искам ги предварително... Ако просто искаш да се возиш на врати с фабията, говори с PRR, aз ще бъда на задната седалка... :)

 

Ако я увиеш около дърво и оживееш , да знаеш имаш си нова кола , Security кода за таблото е 1456 , да не се мъчиш... :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам

преди 44 минути, maxrpm написа:

да се возиш на врати с фабията

Аз мога да я карам така. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се уреди , знаеш ми телефона. Плащаш си

- Нафта

- Глоби от камери на КАТ

- Видни повреди по автомобила , ако има такива .

Идваш и вземаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.