Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Компресор климатик


Bat_G

Recommended Posts

Здравейте колеги ,карам О2 Facelift 1,6tdi . Преди няколко дни се появи един шум , който аз предположих,че идва от ролка . Оказа се от компресора на климатика. Въпроса ми е рециклират ли се тези компресори ,или трябва да търся друг? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слабо място е този “възел”. Още от първите Октавия 2. Мисля, че смяна е избора. Може да попиташ примерно в “Елбатрон” или някой друг сервиз, където се занимават с такива неща. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за Елбатрон, момчетата си разбират от работата и са съвестни.

Ползвам услугите им от над десет години и до сега винаги са оправяли проблемите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах виеща ролка. Доколкото ми обясниха в Елбатрон, има няколко вида компресори, на едните може да се смени само ролката, на другите на късмет - като се разглоби нещо може да се разпадне, а на трети изобщо, направо се разпадало нещото. Аз не си играх с ремонти на компресор, а направо нов с радиатора. И цената беше доста разумна - почти двойно на ремонта, но имаш нов компресор за следващите 200-300 хил. км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.