Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с аварийните


Dropkick murphys

Recommended Posts

Здравейте,от няколко дена имам следния проблем:сутрин като запаля,ми се включват аварийните,все едно е отворена врата(поне така се включваха преди).Като отворя и затворя вратите се оправяше,мислих че е нещо от дъжда.Но днес и в движение се включваха.Въпроса ми е има ли някакъв датчик,мога ли да го махна?И по принцип ка се оправя?Колата е октавия 1,. 1,9 tdi 90hp 98 година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аварийните не се включват при отваряне на врата нормално. Включват се при активирана аларма, ако си със заводска, аларма по кан или свързана и към мигачите. .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Честно да ти кажа нямам представа каква е,така съм я взел.И по принцип дори не я ползвам,заключвам я от багажника.Но има логика,предната вечер се е включила,чак полиция идва:)

Редактирано от Dropkick murphys
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен го имаше този проблем, оказа се че е от платката която се намира в шоьорскта врата. Събираше вода и окъсяваше пиновете, после започна да сваля прозорците сама. Свалих платката и направих преход със жици и допълнителна букса.

Другото което ми идва на ум, да си провериш акумулатора- май имаше такава "опция", като се изтощи акумулатора да се включва алармата.

а относно алармата ти, може да качиш една снимка на дистанционното, може би ще се разбере дали е оригинална или насаждана :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес като се прибирах всичко беше наред,а че събира вода-сигурен съм че има нещо такова.Ще пробвам и акумулатора.Благодаря за сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.