Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся Октавия 1 притежавана от моя дядо!


Recommended Posts

Здравейте! Още преди да се родя в семейството ми е имало Шкода. Малко след раждането ми, дядо закупува втората Шкода в семейството ни. Октавия първа генерация с 1.8т мотор. Баща ми много разказва за тази кола и сега се чудя къде може да е? Затова моля ако може някой да ми помогне да се опита да я намери. До колкото знам името на цвета е бил кайен оранжево като много хора му викат керемидено червено. Знам че има малко модели в българия с този мотор и този цвят. Годината би трябвало да е 2001, но съм сигурен че е след 2000г. Дядо ми е първият собственик, след това колата беше притежание на други членове от семейството и след тях се губи нишката. Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, с толкова оскъдна инфомация, шансовете да откриеш нещо са нищожни.

Допълнителна инфрмация, като рег.номер, шаси, имена на предходните собственици, снимки, биха били от полза за намирането на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е проблемът че нямам такава информация, а за жалост дядо ми почина преди години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко вероятно е така да откриеш колата. Потърси връзка в КАТ и по името на дядо ти, ще излезе колата и къде е сега. Успех в търсенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой в КАТ няма да даде такава информация, освен ако не е много близък приятел. Ако имаш номер на рама в някой запазен стар документ има някакъв шанс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.