Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със еърбег системата.


lakosste

Recommended Posts

Здравейте.

Преди доста време ми светна лампата за еърбега и като я четоха във Шкода излиза датчика на шофьорската врата.

Колата е Йети 2.0 дизел 110 к.с. 2011г.

Тъй като иска време за разглобяване ,не съм я оставял за ремонт защото ми трябва колата и си карах така.

Сега съм я оставил за смяна на ангренаж и имам възможност да не я ползвам и решихме да оправим проблема.

Обаче се оказа че не може да се намери проблема.

Майстора е разменил двата датчика от дясната на лявата врата,който е работещ и грешката продължава да е в шофьорската врата.

Кабелите били прозвънени и нямало проблем в тях.

През следващата седмица смята да свърже датчика след буксата на вратата за да изключим проблем в нея.

И остава управлението.

Някой сблъсквал ли се е с подобно нещо и евентуално от каква кола частите могат да се използват

Редактирано от lakosste
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво рязказва колата за тази грешка?

Аз имах проблем с възглавницата във волана - първо казваше , че няма връзка , оправих лентовия кабел и каза , че има късо (пиропатрона беше се предал и действително беше дал на късо) и т.к. не ми се занимаваше да търся волан за Фабия 1 , сложих едно съпротивление 2,5 кОм и повече не светна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дава грешка в датчика на шофьорската врата.На компютъра си показва даже самия датчик във вратата.До не е той защото както писах ги разменихме с този на дясната и пак показва шофьорската.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.