Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Среща на колела в София.


Mishelle

Recommended Posts

Здравейте колеги и приятели!

 

Предвид извънредната ситуация и дългия период, през който не е имало клубни срещи, искаме да поставим началото на нещо различно и съобразено със страстта към марката. Вместо статичните срещи, решихме да организираме такива на колела - да се подредим в колона и да се разходим с любимите си автомобили по залез слънце.

 

Ден: сряда, 20.05.2020г.

Място: паркинга пред НИМ;

Начален час: 19:30ч.

 

Маршрута е обиколка на София по околовръстния път.

 

Задължителните правила са лесни за спазване: забранени са гонките, изпреварването на колоната и рисковото шофиране. Движим се в пакет, за удоволствие.

 

Ето и линк към публикацията във Facebook .

 

Ще ви очакваме. За да разчупим скуката заедно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, разбира се. Нали всеки ще си се вози в неговата кола. Ако прецениш, че имаш нужда, мога да ти подаря ароматизатор - ще ти го подам от прилична дистанция :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, заплес (съм). Ми ако искаш я къпи. То късно вечерта или на следващия ден ще вАли :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записал съм се на посочения линк, дали мръсни, или прясно изкъпани - и в двата случая с бетон по нас, че ГБС сторят, не се шегуват - идваме.

 

Благодаря, че сте сложили снимка на Виктория към събитието в Социалната мрежа, сега е с черните летни чепици, не със зимите капаци. ?

 

Поздрави.

Редактирано от РусенскоВарено
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се идва, ма пуста работа. Мога да ви засека евентуално като се прибирам, ако правите обиколката обратно на часовниковата стрелка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, The Best Forman написа:

Не бре , за колата питам :)

Сигурно и аз ще съм така, ще сме си двойка ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда с макса ! Призовавам колоната да се движи с разрешената с пътен знак скорост, не да се влачим с 50-60...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ето и препоръките, които имаме към всички, които ще се присъединят към нашето събитие.

1. Спазване на всички правила и закони за движение по пътищата.
2. Спазване на дистанция между автомобилите от групата.
3. Стриктно спазване на скороста на движение на всички участници от групата, която ще се определя от водещият автомобил (приблизително 70км/ч).
4. Забранени са всякакъв вид опити за демонстративно шофиране (резки маневри, форсиране на двигателя и т.н.)
5. Бъдете толерантни към участниците в движението.

За всички, които не са разбрали, сборен пункт е паркинга пред Национален Исторически Музей, където ще изчакаме около 10 минути, за да се събере групата и потегляме по Околовръстен път в посока ж.к. Младост точно в 19.40. Оттам нататък, точния маршрут ще подберем съобразно големината на сформиралата се група и ще ви уведомим на място.

И още веднъж призоваваме за толерантност, за да не се стига до ситуации, като на снимката по-долу! 

post-1-0-24245400-1498815070.thumb.jpg.553a18a9b10b5216ce2d27f6e9a7855f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се опитам да си оправя спирачките на 120-ката , а ако не ще се лашкам с бавната фабиа :) ще е яко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги оправиш в магазина още има цели нови цилиндърчета по 20лв , сменяш ги и си ти ! ;) Ще се радвам да я видя наживо! :)

 

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам май ще се съберат 10-на Шкоди за колона. Поддържането на колоната няма да е толкова лесно особено след Младост до отбивката за магистрала Тракия. Има светофари, има други участници, които ще успеят да се вмъкнат в колоната. След това от кръговото за Банкя до НИМ също има достатъчно светофари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, maxrpm написа:

Ще се оправим, като се вмъкне някой, ще се изчакваме...

Саше, ти с Фабията ли ще си вече?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се, не искам да я карам така, зорлем да я строша, преди да и сложа номера и да сменя ангренажа, но ако не я карам аз по магистралата, може и да ми щъкне с нея да дойда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да си сложите маските на емблемите отпред, защото това си е мероприятие с повече от 10 участници :) В задръстванията в София също трябва с маски в колата и на колата. Може и по една на ауспуха, за да се повиши евронормата на колата ;)

 

Който има камерка или дронче, може да снима - ще се получи доста готино :) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, malkiq написа:

Вместо да даваш акъли ела да ни покажеш???

 

 

Не става. Скъпо взимам :D Само акъла е безплатен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Izolini написа:

Тоест - нищо не струва ?

 

Точно, де :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.