Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Препоръка за добър сервиз в Стара Загора


Ivanchonkov

Recommended Posts

Здравейте Колеги. От скоро съм горд собственик на Фабия и търся добър сервиз за смяна на ангренажен ремък, водна помпа и останалите видове консумативи, можете ли да ми дадете предложения? Извинявам се ако темата не е в правилния раздел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Стара Загора явно или няма автосервизи , или никой не иска да дава координати :)

Ако не ти е далеко Пловдив , погледни в раздел "Бял списък" темата за автосервиз "Люси" (ако някой колега не сети за по-близък)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майче добрите сервизи са кът. Обадих се на един майстор за смяна ангренажен ремък, водна помпа и другите неща и човекът ми каза, че всичко ще ми струва 850 лв. Идеята ми е, че ако ще давам толкова пари искам да намеря човек, който много си разбира от работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0889548797 - Иво. Подържа Шкодите на местните фенове. Препоръчаха ми го за приятел в момент на нужда. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.05.2020 г. at 20:53, Ivanchonkov написа:

Майче добрите сервизи са кът. Обадих се на един майстор за смяна ангренажен ремък, водна помпа и другите неща и човекът ми каза, че всичко ще ми струва 850 лв. Идеята ми е, че ако ще давам толкова пари искам да намеря човек, който много си разбира от работата.

 

В Стара Загора си има Еуратек. За такава услуга цената е към 400-500 лв , освен това си дават писмена гаранция. Сменя се всичко по книга...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново благодаря за предложенията, за да не отварям нова тема ще питам тук, можете ли да ми предложите добър газаджия в Стара Загора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.