Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пътуване до Превеза


Димитър Димитров

Recommended Posts

Здравейте. Лятото ми предстои пътуване до Превеза (Гърция). Интересувам се има ли нещо за което трябва да внимавам по пътя, какво е състоянието на пътя, колко излиза (влизам на Кулата) и как стои въпроса с паркирането там плаща ли се или не. Благодаря предварително на всички. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

Свашяш “ViaMichelin”  приложението и си ти!

Вкарваш цена на горивото и си смята гориво, тол, пътни такси, ферибот ако има и т.н. Доста магистрала имаш до там, пътуването ще е бързо :)

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен,

Миналото лято го минавах този маршрут ... до Лефкада.

По-голямата част от пътя е хубава магистрала с много тунели.

Последната част след Йоанина е второкласен път и отнема повечко време.

Тол таксите в една посока излизат около 23 ... 24 евро.

Съветвам те да тръгнеш по-рано, защото пътя си е доста около 600км и със спиранията за такси и второстепенните пътища е 6+ часа. Спазвай ограниченията на скоростта ... около тунелите има камери.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм бях гледал някъде че излиза около 10 евро до Превеза.. Нищо де няма значение то предполагам до Лефкада се плаща защото по спомени имаше някакъв тунел до острова. Както и да е ще го посетя задължително. Благодаря ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то, реално толовете са толкова - 11.80€ Има някакви пътни такси (7.68€), а другото е гориво. Аз съм си сложил данните за моята кола в приложението и ми излиза 81.45€ 
Между другото, доста прилично приложение е т’ва! Ползвах сайта още преди 10 и повече години, когато планирахме пътувания извън Бг и от тогава съм много доволен! Надявам се, да Ви свърши работа! Поне аз го намирам за доста полезно, когато се налага планиране  Google Maps мисля също, че имат подобни опции!

F56ED368-0303-475F-ABC5-752F2DEFC597.thumb.jpeg.c728865a11971a0c33587b2a9c8ea09e.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, chavdarlk написа:

Road tax е винетката в България (15 лв.).


Прав си! Аз всъщност се замислих за винетката тук, но нямам идея за цените им, освен за годишните. Значи - читаво смята приложението :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да изтеглих го приложението на пръв поглед изглежда много прилично смята всичко и то с доста добра точност и има доста опции . Със сигурност ще го изпробвам на път?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.