Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Трудно решение!


maxrpm

Recommended Posts

На 9.05.2020 г. at 20:54, ID A написа:

 При О1 има темпомат за бензин, за дизел и няма за двигатели с жило за газта.

Това изобщо не е вярно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 174
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    71

  • ID A

    23

  • Алекси Георгиев

    10

  • zloQQ

    8

Най-много писали в темата

Това е лост с темпомат от стария модел. Моята е с такъв. Но това пак е за коли с електронна газ.Новия вид Set и ReS(et) са изнесени отстрани, като бутоните за бордкомпютъра и челно е ON  OFF и пак cancel между тях.

За колите с жило се въртяха афтърмаркет комплекти с дублиране на жилото за газта и моторче, но това никога не е било официално. А мисля не набра и популярност заради рисковете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очите ми останаха в тая Фабия, много е готина. Ако някой не го притеснява салона , да заповяда. https://www.cars.bg/offer/5e96b6ffcca91e5b4d1ad1c4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не те разбирам :) Светлия кожен салон казваше, че се захабява, за светла тапицерия обясни как ежемесечно ще е на гъз, а отиваш да гледаш кола със - изненада - светъл салон :) Провери ли, дали бачкат в неделя?

Айде, успех и да се похвалиш с Фабия със светъл салон :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , салона е ужасен и ще трябва да се пере всеки месец от до, просто вътрешно някак си чувствам че това е моята кола . Със синята софииска фабия , не го почувствах. Чух се с човека , каза че в Неделя бачка до 3 , капарото ми е в джоба. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашо, ако те грабне... А салона не го мисли. Пере се. А ако не ти харесва, има толкова много Фабии на части и лесно може да се подмени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Много си прав! Утре , ако си свободен , звънни сутринта , да ходим заедно . В 10 тръгвам от нас , ама ще ходим с фелицията сигурно, че е пълна с бензин. Поне това да не плащам... ;) Може и с Мегана да ходим, ама моя човек подозирам че няма да стане толкова рано.... още е на кантар. Може да минем да вземем Владко , ама не е сигурно още , каза че има някакво БМВ да прави утре.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес карах Фелиция на бензин ?
Но трябваше да я карам разкрачен, защото между коленете ми и волана й не беше много сигурно дали ше мине билетче за трамвая ?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен беше един много позитивен ден , разходих се , избрах си готина кола с проблем в алтернатора, видях се с приятел, дето не сме се виждали , за малко да шибна Октавията на изхода на Техномаркет Враца, ама аз съм си аз... :) По време на огледа Иво (съседа който дойде с нас ) вика - ти си за смяна на задни дискове и накладки ! За какво съм за смяна ?!? Само като видях че отзад е на дискове и ми стана най - милото.  После хапнахме в "чевермето" много вкусни кюфтенца , не бях ходил на кръчма от 2 месеца, уникално беше. Ивайло пи 3 водки , някъде след Мездра заспа и се събуди на Ботевградско !!!

 

Шока беше на отиване, отбивам от магистралата посока Ботевград и той вика - да не се шокираш , на следващия завой има к*рва и въобще не е лоша ... И верно имаше!!! После минавам през една дупка и викам " в Враца , няма дупки!" Ивайло от там - Тва не е Враца, тва е Мездра , бе бастун! :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, maxrpm написа:

за малко да шибна Октавията на изхода на Техномаркет Враца


Видях те в огледалото как ми беше на бронята и заби муцуна. Излизаме от паркинг на главен път - нормално е да се огледаш. Ако ме беше ударил отзад с 10км/ч щеше да е ебати таш@ка. Усетих те, че се беше напрегнал нещо, но предвид, че караш в софийски трафик - този тук е... не знам там как не си огънал Макса.
 

 

Преди 1 час, maxrpm написа:

По време на огледа Иво (съседа който дойде с нас ) вика - ти си за смяна на задни дискове и накладки !


Аз ти го казах, но само за накладките. Дисковете за сега ще те возят.
 

 

Преди 1 час, maxrpm написа:

После хапнахме в "чевермето"


Това е култова кръчма, която посещаваме по всяко време - и рано сутрин за шкембе, и по обяд, а вечер в градината 3-4 човека съвсем спокойно изпиват сумата равна на 4 нови 15-ки и един акумулатор.


Като обслужиш колата - живот и здраве, те чакам на Леденика с преспиване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Бате кръчмата е култова, много ми хареса , определено ако взема фабията ( ако тоя нещо не ме излъже, щото ми е съмнителен няккав) ще направим софрата. Имате ебати готините места за хапване!!!

 

Тебе те видя Иво, като щях да те шибна, и се развика, аз си гледах трафика от ляво , а оня пустиняк , дето щях да го шибна на задна си беше в насрещното, тъпака, ама ми е скъсан кабела на датчика при скоростната и не ми светят светлините за задно движение , та маааалко го разбирам.

 

Не съм точно сигурен кой каза за дисковете. Аз като чух че има дискове за смяна, подскочих като млада чучулига , накладките са финал , дисковете са шит , ма е готино. Като започнат да стържат метал в метал , ще карам още има няма 1000км и ще ги сменя :D:D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, maxrpm написа:

ако тоя нещо не ме излъже, щото ми е съмнителен няккав


Няма да те излъже, споко. Познавам джамбазите тука, а този не е от тях. Смятам, че тоя изобщо не е запознат с колата, защото откакто е тази пандемия, "големите риби" в града си плащат ремонти на по-скъпи коли или дългове от хазарт с бартери. Някой му я дал, ако му смени два съеденителя на А6 и изкърпи забележките на една С-класа (примерно)
Ще ти смени алтернатора с някакъв моргаджииски и ще ти сложи акумулатор от друга кола, което ще рече, че тия неща си ги имай предвид за напред - колкото изкарат, толкова. Да ти кажа за протокола само - когато купих полото с "някакъв" акумулатор си казах: "Като умре ще го сменя тогава" Акумулатора кара две години безотказно.
Почти е невъзможно да намериш кола нов внос в този ценови диапазон, в която са сложени пари за нови гуми, акумулатор, ремъци, масло, антифриз... Това си чака тебе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Е да , то това си ми беше ясно, не се плаша от консумативи въобще, затова не се плаших от някви дреболии , интересува ме да мине 100км. Ега па стане.. Иначе е ясно - директно за ангренаж и масло на мотор и скорости. Тя докато е в сервиза , аз ще си оправя сам алтернатора, работа е за 20лв. Макар че мразя да ремонтирам Valeo, ужасно пипкав е!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Фабията смени кожата си на див късмет, с гуми от 2012, пича като ми каза пали и изчезвай , я запалих като 120ка :D Aз още я чувствам малко като външно тяло, макар че всички приятели я харесват. Кефи ме и мен , ама вечерта като си прибрах макса от работата си бях в мой води

0-02-0a-ba6f0fccb743cf28d8dcdb8f6fbcd24b

Иначе преспа една вечер на сигурно, по съвет на приятел ...

IMG-20200519-200454.jpg

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Meрси , тея дни очаквам да я взема от сервиза естествено първата работа ми е ESP OFF и планирам малко да има мъгла ... Звънни да се видим , като си свободен, да почерпя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.