Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ключ стъклоповдигане Октавия 1


Trezeguet

Recommended Posts

Привет на всички. Понеже, в колата от 2 години се вози трети човек, който обаче още много не разбира, но от него разбрах, че не ми работи защитата за сваляне на стъклата отзад. Та мисълта ми е,ако на някой му е останал някой счупен ключ, но  с работещ бутон, ще съм много благодарен. Иначе трябва да купувам целия ключ за стъклоповдигане, а моя си е като нов.

Ако няма здраве, ще го мисля. 

Иначе на всички здраве 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако никой няма, към 25-30 лева е новия. Има едно магазинче в Люлин 9 на ул. Търново 11 - “Автофар” се казва. От там съм взимал преди години и си беше ОК. Иначе, вероятно из нет-а - олх, базар и подобни сайтове ще намериш панела. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега!

Панела го има и наличен в Аутокели за 35 лева, ма не ми се слага китаеца предвид това че само едно бутонче не ми работи и за това пробвам, ако някой има останал панел счупен, но със здрав бутон, ще е по-добре, ако не здраве :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, ohboli19 написа:

Има една тема за 01 на части , може пък да се договорите за панела с бутоните :)

Звънях на колегата от Перник, но цената с доставка е като за нова платка. Здраве да е, ако не излезе нещо, ще взема една нова и така. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,ето телефона ми 0887593777 Николай Стратиев обади ми се да ти изпратя снимка,имам няколко такива платки ще ти подаря някоя. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.04.2020 г. at 9:28, stratiev auto написа:

Здравей колега,ето телефона ми 0887593777 Николай Стратиев обади ми се да ти изпратя снимка,имам няколко такива платки ще ти подаря някоя. 

Огромни благодарности към колегата, който вчера ми изпрати и днес получих платка със здрав бутон. Радвам се, че има все още такива хора готови да помогнат.

Уви, след като днес я получих, дори и с Влади от Люлин не можахме да направим  от две една действаща платка. В крайна сметка се наложи да купя нова, струваща 34 лева и сега всичко работи. А за Влади каквото и да кажа, то се знае след толкова години продължава да си е същия точен пич. 

И последно сега аз имам една абсолютно запазена (оригинална) платка с работещи бутони за всички стъкла с изключение на детския контрол, ако на някого не му е нужен контрола, а му трябва платка за стъклата, съм готов да я подаря. 

Още веднъж благодаря и със здраве. 

 

 

Редактирано от Trezeguet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравей,за самата платка ли става дума или заедно с бутоните.На мен ми се отчупи едното краче на копчето за шофьорския прозорец и сега не работи.А вътре самата платка ми е здрава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самите бутони са с едни пъпки от страни където се клатят напред назад.Отчупено ми е едното легло където лагерува пъпката.Трябва ми корпуса ,а самата платка е вътре,тя не ми трябва моята си работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специални благодарности на колегата @Trezeguet .Благодарение на него и аз вече имам здрава платка.Да си жив и здрав колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че платката си намери собственик, на когото ще върши работа. 

Жив и здрав @Nasko_79 и безаварийно :)

Ако се прецени темата може да се заключи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.