Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Филтър дехидратор - Климатик


marinpetroff

Recommended Posts

Някой от вас сменял ли е този филтър ? И въобще може ли да се смени само филтъра или върви в комплект с кондензатора ? ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желателно е да се сменя след дълго разхерметизиране на системата .. трябва да е някъде под предния десен подкалник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами 12 години и никога не е сменян. Това ме навежда на мисълта, че отдавна е само декоративен и не върши работа.А и ми се струва, че климатика охлажда една идея по-слабо.  Иначе при мен се намира в самия кондензатор, но сякаш е капсулован. 

Редактирано от marinpetroff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом не е разхерметизиран , няма от къде да дойде влага , а това , че духа по-слабо може да се дължи на загуба на охладителен агент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, благодаря. Охладителния агент обезателно ще го погледна на машина, само да се постопли още малко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.