Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане за пружини и амортисьори шкода 1U5 vrs


Андрей Андреев

Recommended Posts

Здравейте въпросът ми е стават ли оригиналните пружини и амортисьори от Skoda Octavia 1Z RS на skoda octavia 1U5 vrs.Имам и каталожните номера на частите взех ги от шкода България.Примерно моята задна  пружина е с номер 1j0511115BR а тази която мисля да сложа е 1K051111BS  Предните амортисьори мой оригинален 1j041303CM да заменя с 1T0413031HP  Причината за смяната е че като купих колата беше с спортни пружини на Vogtland и оригинални амортисьори задните бяха за смяна но колата беше много ниска и нестабилна.След това реших да сменя и пружините в сервиз исках пружини за моя модел кола но след време рабрах че са ми сложили за обикновено комби сега колата е по висока отпред и по ниска отзад.В Шкода България ми предлагат оригинални пружини но цената е доста висока 200 лв за брой тези съм ги намерил от Германия за премлива цена но не съм сигурен дали ще станат.Приемам и други предложения за да се доближа максимално да заводското окачване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямат нищо общо. Търси си конкретно за твоята кола. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора. https://www.mk-fahrwerkstechnik.de/ST-Sportfahrwerk-fuer-SKODA-OCTAVIA-Combi-1U5-RS-18-T-23282006 Някой карал ли е с такъв комплект какво возене да очаквам притеснявам се да не е много твърдо както се казва да ми изпадат пломбите.И като здравина също как са не карам много на година около 13000км

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ST са бюджетен вариант на KW, т.е. са прилични като цена качество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.