Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Личен лекар 2020


maxrpm

Recommended Posts

Хора, трябва ми личен лекар , желая да го сменя по собствени съображения , дайте някакви идей , дори и да не издава направления , не ме вълнува , аз и без това рядко ги ползвам ! Важно ми е и този месец да стане ,трябва да сменя личния си лекар!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записваш се при най-близкият до теб. Последните 15 години съм използвал личен лекар два пъти:

- Бележка за книжка

- Бележка за оръжие

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай координати . Мен също не ми се е налагало да ходя от години, но не мога да намеря такива , който набират пациенти!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е координати не мога да ти дам. Моята лична лекарка е в някво частно, Евро нещо си, в сградата където беше ТВ7 на Бул. Борис III. Никакъв спомен нямам за името й, нито па й имам телефона :D

Отиди до най-близката до теб поликлиника и това е.

Редактирано от sauber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и ще ми кажат "имаме доктор Х но тя нови пациенти не приема! " Това е играно...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за инфо : смяната на личния лекар може да се извърши два пъти годишно , януари и юни , така че сега и да има ОПЛ който да иска да Ви приеме за пациент няма как да стане !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , наистина намерих инфо че сроковете са през Декември и Юни. https://pravatami.bg/29754 Явно ще трябва да се изчака за съжаление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При основателни причини директора на месната здравна каса може да разреши такава смян.Правил съм го за детето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, cuca7 написа:

При основателни причини директора на месната здравна каса може да разреши такава смян.Правил съм го за детето.

Т.е. Колегата трябва да отиде до Здравната каса и да подаде заявление до Директора с Основателна Причина ?! 

Ако не е проблем може ли да кажете каква причина изтъкнахте за да Ви разрешат на Вас такава смяна ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недоволен от отношението.

Много пациенти,мнго висене пред кабинет,няма часове,стоиш и чакаш.

И не съжалявам,при грипа е имало родители които са висяли по 4 часаа за преглед.

4 часа, сдетето встудения коридор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сакън, щерка и е по - голяма от мен с 10тина год ... Оная може да ми е баба ... :D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Тази седмица отивам до здравната каса , за да се откажа от личния си лекар. Още не съм намерил друг. Ако някой има препоръки , нека пише , за да може все пак да имам GP... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам не е нужно да ходиш до здравна каса.Просто си намираш GP и се записваш при него.Но това става два пъти годишно,в началото и по средата на годината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Предложи ново. Аз мисля да пробвам в Александровска , засега , едно приятелче ми каза за неговата, някъде на 2рия етаж, ама не я е виждал от 10 год и не знае , дали приема.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да ти предложа. Аз имам някакъв дето не го знам и кой е. Ползвам услугите на педиатърката на децата и на частни клиники. Това, което мога да ти препоръчам е ако можеш да намериш педиатър. Хем лекува възрзстни, хем ако се наложи - деца /не се знае кога ще ти потрябва/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kъм този момент , целите са да се намери някой , който дава направления, ако ми се наложи, пък , ако да не дава Господ, имам дете, ще му мисля после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш подозрения за проблем не чакай направления. Че може  и да стане късно. иначе отиваш в най-близката поликлинка, влизаш при ДжиПи-то - дава ти един формуляр да попълниш и това е. За да ти дава направления няма какво толкова да го избираш.

Редактирано от Моджо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.