Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ветробрани за прозорци


knave88

Recommended Posts

Колеги, някой слагал ли си е вeтробрани на прозорците и може ли да даде препоръка?

Гледам, че има тук, като монтажът е с подпъхване, а има и такива, които се лепят... някакви идеи, кои са по-добри? ?

Редактирано от knave88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На О3 монтирах Фарад, на О1 навремето - Хеко (и двата вида се монтират с пластини под уплътненията, каето е по-добре по ред причини). Отзиви: Хеко след близо 12 години са с видими структурни пукнатини, но съвсем здрави и еластични. Фарад са с по-качествен крепеж, но са само на няколко месеца и други впечатления нямам. Хеко стоят по-прибрано в задния край. Говоря само за предни ветробрани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично имам Хеко на О2. При по висока скорост се получава завихряне и стават малко шумни но аз лично съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Speedster написа:

Аз лично имам Хеко на О2. При по висока скорост се получава завихряне и стават малко шумни но аз лично съм доволен.

 

Хм.. за това не се бях сещал...  ? Колко горе-голу имаш предвид за "по-висока" скорост? 

Редактирано от knave88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, knave88 написа:

 

Хм.. за това не се бях сещал...  ? Колко горе-голу имаш предвид за "по-висока" скорост? 

 

Лично аз имам навик да карам на отворени прозорци и си има шум. Колкото о висока скорост толкова по шумно става но все пак купето на О2 и О3 са малко по различни.

Да кажем 120-140 се чуват сякаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Speedster написа:

 

Лично аз имам навик да карам на отворени прозорци и си има шум. Колкото о висока скорост толкова по шумно става но все пак купето на О2 и О3 са малко по различни.

Да кажем 120-140 се чуват сякаш


Ааа, то като са отворени прозорците е ясно, че ще има шум :) Аз мислех, че имаш предвид, че и при затвоирени прозорци шумят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.