Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам Honda CBR 600 F4i, 2001г.


PRR

Recommended Posts

Мотара е купен мен юни 2015г. на 38663км по километраж. В момента е на 51000. Каран е основно извънградско и на трак дни на Калояново и Серес. 

Има две хлъзгания на писта през 2017 (от дясната страна) и 2018 (от лявата страна). "Щетите" се виждат на снимките - одрани спойлери и капак на съединителя. И в двата случая съм довършвал трак дните и съм прибирал мотора на ход от Калояново ... и не съм оправял нищо :( 

 

Мотора е с ръкохватки Rizoma със скъсен ход на газта.

Въздушен филтър K&N

Сменен термостат на 48000км

Сменени верига (DID) и пиниони (български) на 49800км

Сменени маслко (Bel-Ray), маслен филтър, спирачна течност (Bel-Ray) и антифриз + миене на въздушен филтър на 50000км

Към мотора върви и "спортно" гърне, но в момента си е с монтирано оригиналното (много ми е шумен със спортното).

Гумите са тоталки, стават само да се стигне с тях до гумаджийницата за смяна.

 

Мотора се намира в района на мол София и може да бъде видян/каран след предварителна уговорка до края на карантината. След това в работни дни от 9 до 17 часа или след предварителна уговорка за друго време и час.

 

Цена: 2500лв

 

За повече информация: 0896890523 - Петър

 

 

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • PRR locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.