Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Фабия, счупени скорости.


Suara

Recommended Posts

Привет хора !

Случи се нещо доста кофти..докато си карах и сменях от 3та на 4та скорост просто предните колела зацепиха и се чу как изпадат разни части под колата, когато отворих предния капак всичко беше в стружки и масло зад самия мотор...сещате се за какво става дума. 

Та въпроса ми е коя скоростна кутия става за шкода фабия 2002ра година 1.4 100 коня бензин, с ръчни скорости е колата. Просто се чудя дали няма някоя по-яка доказана кутия да сложа и от кой друг модел са съвместими. 

Благодаря предварително. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колега, то по-яка кутия и доказана от тази на Фабия не знам от къде трябва да се търси. От валяк евентуално. Аз за пръв път изобщо чувам да се пръсне кутията в движение. Или никога не е обслужвана, и/или отдавна изобщо е била без масло, или е била милионник, или най-вероятно и трите. Намери си една оригинална кутия, има я и в поло и в сеат, да е здрава, сложи хубаво ново масло и няма как да има ядове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.