Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не ми отчита правилно наличието на газ ,след смяна на бутилка !


cucun4oto

Recommended Posts

Карам Октавия 2 фейслифт 2011, 1.6  102 коня, на фабрична газ .Наложи се да сменя газ.бутилка (оригиналната) защото беше навършила 10 год.с нова .Всичко ОК до момента в който установих ,че на таблото стрелката не показва правилно за наличната газ .При първото зареждане ми направи впечатление ,че стрелката стои на MAX и не мръдна дори и след 250 изминати км. Разбрах , че нещо не е наред .Обратно в сервиза където уж настроиха така наречения "часовник " да показва точно.Тръгнах си и установих ,че стрелката вместо да пада отива към MAX.Заредих пак ,показа ми ,че е пълна и се успокоих .Но за кратко ,след кратко време стрелката започна да прави каквото си иска,ту пълно ,ту празно ,ту по средата.Ако някой го е играл тоя "филм",моля  да сподели за евентуално решение .Не ми пречи ,но ме дразни като пищи да заредя, пък бутилката е пълна !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По описанието ми изглежда като някакъв дефект свързан с нивомера (ако така се казва т’ва дето отчита нивото в бутилката). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.