Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Volkswagen club Fest 2020 (07-08.03.2020)


Recommended Posts

Успях да мина днес на феста. Много приятна атмосфера, колите бяха супер! Ето малко снимков материал --> Албум

 

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

spacer.png

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аплодисменти за сериозното шкода присъствие.  Поздрави на всички - особено на пловдивската група. Повечето клубни гордости бяха на линия. Само Коцето трябаше да светне с буркана ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той буркана свети, даже имаше и арести :D20200307_155945.thumb.jpg.3b38bf191916fe4b0e10aeff1c54906b.jpg

 

Много хубаво събитие беше! Радвам се, че бях част от него! Много хубаво беше и това, че се видяхме с доста съфорумци :) А и хубави коли имаше :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен бе чест да участвам на това събитие. Изобщо не съм и помислял, че мога да бъда там. Нямаше как да откажа поканата, въпреки, че я получих почти в последния момент и нямах много време за подготовка.

Достойно представяне на Шкода клуб България.

Специални благодарности на Коцето/малкия/ и на всички, които допринесоха за организацията на нашето участие.

За кръчмата, нямам думи.  Не съм бил до сега в такова готино заведение с такава задушевна атмосфера. Те снимките по-горе казват. Страхотно гостоприемство от софийската група! Поздрави.

 

88230741_2663279337282790_6715390953110110208_n.jpg.52b441195598d1dbf8e4b03c6454fe0a.jpg

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели,

С удоволствие и наслада, разгледах предоставените материали от събитието на спокойствие.Нашият клуб за пореден път "кове" стандарт в изкуството да си нестандартен,там където за стандарт се приема всичко извън стандартните/заводски/ форми и мислене....

До тук само за 100-ка на Коцето... и жабешко-зелената 120-ка....

За останалите....

Класика....Стил....Елегантност...L&K.

В Шкода Клуб има от всичко...

Поздрави на всички и специално за адаша..

"Ако немаш L&K шкоде не моеш да си истинско Жоре..."

От мен...БРАВО!!!

Редактирано от Vector6973
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодарим за оценката от един бивш участник във феста. Па и стихове можем да пишем.;)

Адаш, със сигурност има още снимки. Надявам се да ги видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.