Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Felicia ll L&K - Проект


Rosen Raychev

Recommended Posts

преди 51 минути, mitex1983 написа:

Колега, този маншон ли търсиш ?

Не, този е на вратите на купето. На мен ми трябва за вратата на багажника и е с различни размери. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 117
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Rosen Raychev

    55

  • The Best Forman

    21

  • joro-120L

    5

  • __smirnoff__

    5

 

Преди 3 часа, mitex1983 написа:

 

 

Редактирано от Атанас
Вече е отговорено
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Роска, не знам какво да напиша. Имам отношение или съпричастност. Няма как да съм безразличен.

Приказките, обикновено завършват с добър/щастлив край. Не знам дали си подредил мислите си в главата след случката, особено като знам как си обичаше колата и какви планове имаше за нея. Скоро прави и ревизия на мотора. Така и не те дочака да вземеш книжка.

Ще има ли продължение на приказката, или ще започваме нова? А защо не и да е начало на още по-интересна и хубава приказка?

Бъдещето е пред теб, гледай напред. Съдбата невинаги е благосклонна. Живот и здраве да е само.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много жалко ?
Само тенекии надявам се? Хора пострадали няма, нали?

А иначе, доколкото може да се види по снимки, предницата не е мръднала та са наистина само тенекии - т.е. прави се или пък става донор. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Бъди жив и здрав! 

Колата ще я поправиш ако не се е усукал коша.

 Другото е нов Шкода проект! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За щастие няма пострадали, всички са добре. Колкото до това какво ще се прави с колата не съм решил още, но честно казано не виждам особен смисъл да я правя. През някой от следващите дни ще отворя капака да видя обстойно пораженията и нататък ще го мислим?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех Роска, с тъга гледам снимките, но по-важното е, че няма пострадали от инцидента. Ти си млад и виждам, че имаш желание и ентусиазъм, така че смело напред и очаквам на следващата среща да дойдеш с хубави новини ?.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, Rosen Raychev написа:

За щастие няма пострадали, всички са добре...

Това е най-важното!

 

Преди 14 часа, Rosen Raychev написа:

....Колкото до това какво ще се прави с колата не съм решил още, но честно казано не виждам особен смисъл да я правя. През някой от следващите дни ще отворя капака да видя обстойно пораженията и нататък ще го мислим?

Като човек насаждал предница на кола без стойност , ще ти кажа - не е голяма философия , но я правих сам и голяма част от необходимите части бяха подарък или на цена близка до подарък. Ако ще плащаш за ремонта , по-добре се замисли за заместник.

П.П. В мобиле се размотават две Фабии 1 с 2.0 мотор , които са също толкоз редки , колкото и Фелиция Л&К ;)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, The Best Forman написа:

П.П. В мобиле се размотават две Фабии 1 с 2.0 мотор , които са също толкоз редки , колкото и Фелиция Л&К ;)

 

+1 Точно това си мислих вчера.

Една Фабия 1 комби за заместник. Може и да не е с 2.0. Като гледам снимките, удара е сериозен. Отделно, самата кола иска наливане на пари, за да стане, както Росен я е замислил, или, за да се приведе във вид. Ако Роската има сантимент към точно тази кола, вече е друг въпрос.

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11669048560502618&slink=rkfy40

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, joro-120L написа:

....Може и да не е с 2.0....

От практична гледна точка , това е най-смисления избор. Шкодовия мотор се влага до 2003-4 и е Евро3 , непретенциозен , но е малко слабичък. Вентилирания 1.4 е все още с много скъпа поддръжка , а този 2.0 е хем непретенциозен и доказал се мотор , може да си го правиш сам , търпи газифициране и най-важно - не ти се налага да спреш климатика за да изпревариш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабии бол, Фелициите обаче са кът. У нас няма нищо читаво на пазара, но в немското мобиле има няколко за по 1000 евра, като дори и TUV имат (някои). Най-зор ще е с комбито, че все хечове са, но поне има избор. Например: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=362479087&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=22900&makeModelVariant1.modelId=8&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=relevance&searchId=6fe40a45-8e7b-8620-cb18-006cc17944ea&ref=srp 
И като се има впредвид, че всичкото L&K на комбито е налично, мотор и скорости са ОК......

Всеки сам си решава, но аз не бих сменил Фелиция с Фабия 1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, The Best Forman написа:

От практична гледна точка , това е най-смисления избор. Шкодовия мотор се влага до 2003-4 и е Евро3 , непретенциозен , но е малко слабичък. Вентилирания 1.4 е все още с много скъпа поддръжка , а този 2.0 е хем непретенциозен и доказал се мотор , може да си го правиш сам , търпи газифициране и най-важно - не ти се налага да спреш климатика за да изпревариш :)

Разбира се 2.0, но всичко зависи от състоянието на конкретния автомобил. Затова го написах с уговорка. Сигурно и избора на коли с този двигател е ограничен. Не съм запознат с моторите на Фабия и ти благодаря за информацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
На 3.03.2023 г. at 17:48, Rosen Raychev написа:

И всяка приказка си има своя край...?

 

P1050568.thumb.jpg.63665786a1b5cee0624c46dea77bb51f.jpg

 

P1050559-2.thumb.jpg.f3093cab9e681912ef94ef5b15e88dac.jpg

 

P1050564.thumb.jpg.6f5619aeb7fc111ed88384b2ca3ec984.jpg

От няколко месеца не бях чел нищо във форума и първата тема, с която исках да наваксам е тази.

Съжалявам за случката, но както повечето вече са ти казали по-важното е че щетите са само материални !

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Много спомени, приятели и моменти донесе тази кола, но ѝ дойде времето. Тази седмица ще е последна?
F968C3B8-84D9-4479-943F-63A715FB988F.thumb.jpeg.47ecbbd1848833b3f9b095a409efb786.jpeg

  • Несъгласие 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.