Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Honda Jazz II 1.3 бензин


SawBass

Recommended Posts

Здравейте,

помагам на сестрата на жена ми да си продаде колата и я пускам тук, ако някой колега прояви интерес към нея. 

Линк към обявата й в Mobile.bg.

 

Колата е в доста прилично състояние с някой леки забележки по боята (снимките показват повечето забележки). По двигател и ходова част всичко е ОК и няма нужда от интервенции. 

Платен данък за 2020, платена ГО до Април месец, ГТП предстой на 18.03.2020г. Следваща смяна на маслото предстой след около 2000-3000км.

 

Единствената забележка (освен козметичните) е, че крайното гърне е за смяна (паднало е преди около месец и от тогава не е слагано) и по стелката/пода на шофьорското място.

 

Кореспонденция, огледи и покупка ще минават през мен и жена ми, тъй като сестра й не е в България вече. Готови сме да съдействаме с каквото можем, на когото можем. 

Пазарлък за коментар на цената е възможен и добре дошъл, но само и единствено при сериозен интерес, на място. :)

 

За връзка с мен - 0877297187.

Колата може да се види всеки ден след 19:00 в София, също и събота или неделя, но след предварителна уговорка. 

Редактирано от SawBass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.