Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bgtransexpert

Dpiliev87

смяна на масло

Recommended Posts

Dpiliev87

здр колеги,имам запитване какво масло за скода рапид спейсбек трябва да взема  като условие  пълнА СИНТЕТИКА

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
skodafen

а какъв е двигателя 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Dpiliev87

dvigatel[ e  1.2 benzin/gas

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
tuningmania

До " @Dpiliev87 " - 5W-30 или 5W-40. Като Марка, с "OEM"-ското, "Mobil" или "Ravenol" няма да сгрешиш. Може и други Марки, но е много важно да е Оригинално, че е пълно с Ментета. Ако смяташ да се грижиш много добре (не само добре) за Автомобила, сменяй Маслото през 8000 Километра, че и без това си на Газ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
The Best Forman

Моита Фабия е 1.2 без газ и най-добре  (до сега) се държи с Total Ineo Longlife 5W30 и отговаря на 507/504 на ВАГ .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Dpiliev87
Преди 4 часа, tuningmania написа:

До " @Dpiliev87 " - 5W-30 или 5W-40. Като Марка, с "OEM"-ското, "Mobil" или "Ravenol" няма да сгрешиш. Може и други Марки, но е много важно да е Оригинално, че е пълно с Ментета. Ако смяташ да се грижиш много добре (не само добре) за Автомобила, сменяй Маслото през 8000 Километра, че и без това си на Газ..

а сайт  на предвид ?

Редактирано от Dpiliev87
латиницаа с кирилица

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Dpiliev87

а сайт можеш ли да ми предложиш

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
The Best Forman

autozone.bg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
zloQQ

https://grid-trade.com/bg/ravenol/ - тези внасят Ravenol-a, за който спомена Миро по-горе. Имат една от малкото истински синтетики, а не хидрокрек. Ако ти се чете за масла - има теми :) За сайта мога да кажа, че са супер коректни и доставят за ден. Успех!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Izolini
преди 56 минути, The Best Forman написа:

Определено съм доволен, аз от там вече 3 пъти взимам масла и ще продължа

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Dpiliev87

zза масло съм  чул че има  доста фълшификати,като за castrol 5w40 каква е опеделяната цена за 4л

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
The Best Forman

Колега , ако си в гаранция , отиди в ЕураТек .. за извънгаранционно по избор  - има програма +4 в ЕураТек или където ти е удобно . Специално за Аутозон няма да имаш проблеми и за Мотул Специфик и Тотал (пробвал съм ги).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.