Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам задни плафони за Октавия 1


ghost_rider

Recommended Posts

Здравейте, колеги.

Търся да закупя задни плафони за купето на Октавия 1. Уточнявам, че става въпрос за тези, които стоят в зоната на дръжките над задните врати. Прегледах повечето обяви за О1 на части, но голяма част от колите са "постни" и нямат тази "екстра". Пишете в темата или на ЛС.
Също имам интерес и към плафон от багажника. Имам само от едната страна (хечбек), а ми се иска да осветя по-добре багажника, че ми се налага да товаря/разтоварвам багаж по тъмно.

Благодаря!

 

п.п Мога да предложа в замяна плафони от Фабия 1 над задните врати и този от багажника (на комби ако има значение), но ще пусна отделна тема за това.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За багажника - смени крушката с лед и ще светне. Ако не ти е достатъчно, имаше тема от колега, който е ползвал лед лента и в багажника става ден (и снимки имаше).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчетох я, но съм привърженик на оригиналните изработким, а и колегата беше пуснал лента по кората, а моята постоянно я свалям като товаря нещо по-обемно. Може би ще сменя крушките с ЛЕД, но пак искам да свети от двете страни, често багажника ми е пълен догоре и се случва да е засенчен плафона. Мога да се помъча да вкарам този от фабията, но все пак предпочитам оригинален, а кабелите не са проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, skodafen написа:

Такива са на Фабия (явно и Супърб), които ги имам, но не стават за Октавия.

Редактирано от ghost_rider
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук се вижда къде стоят и как изглеждат. Ако някой има, или знае някоя кола за части, която може да ги има, нека сподели.

FB_IMG_1582203104253.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Купих! Остава да изчакам малко по-топли дни за монтажа. Темата е за ключ/кофа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.