Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся Октавия 1 или 2 или Фабия комби/бензин!


snaiperisto

Recommended Posts

Трябва ми бензинова Октавия 1 или 2, като 'двойката' се свежда до двигател 1.6 BSE. КОМБИ! 

 ЧИТАВА КОЛА, НА РЕАЛНА ЦЕНА ТЪРСЯ! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Iliyana написа:

Продавам Шкода Фабия 1.4 бензин 2001г.

 

https://www.facebook.com/marketplace/item/1472569199561312/

 

Коментар на цената на място. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да млатя 600км, за да ни кажеш, че 'коментара' е 200-300 или 500лв? Мерси колега, но ще бъда откровен и ше ти го кажа честно, за 3-4 бона, ще карам нещо повече от 20 годишна Фабия! Иначе, колата ме устройва! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Впрочем е колежка, аз случайно видях публикацията ти и я препратих към обявата и във фейсбук. Опитах се да бъда полезен, но явно не съм разгадал правилно дефиницията на "реална цена". Това не пречи, обаче, да бъдем по-вежливи в общуването помежду си!Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ба го! Ако тая кола ти идва скъпа и коментар искаш над 5стин лева - направо викаш да ти я подарят. Ти ще си платиш бензина до там и обратно ?

За тѐа па̀ри (2500 вероятно) дето си приготвил - 18 годишно “Е шеесе” и “Глей к’во праи на фтора!”

Успех в намирането на читава Шкода за “без пари” :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре без да ми спамите темата! 

БМВ-та не карам, ама '18 годишно' е-шеесе' звучи и по-класно, а и по-младо от 20 годишна Фабия', нали? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Па̀, щом ти звучи по-класно - меткай съ на такова! Явно, КЛАСА търсиш, но про Шкода, едва ли ще я откриеш :)

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ти си седнал акъл за Шкода ли да ми даваш? Да не ме мислиш за някой левак? 

 

 Не се чувствай длъжен да ходиш подир мен от тема в тема! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе, как ще те имам за левак, недей да се възгордяваш толкова много :)

А изобщо за кола, камо ли за Шкода - да ти давам акъл - няма как. Аз за мен си нямам, бал на теб да давам...

Ti si BOK :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, snaiperisto написа:

Аре без да ми спамите темата!

извинявай, че се опитах да ти бъда полезен. няма да се повтори! и пак да напомня да спазваш добрия тон, въпреки това, което напира отвътре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, започваш да обиждаш вече! На умен се правиш, демек искаш да кажеш, че съм бая по-зле от левак , а? 

 Аре седи мирен! 

Редактирано от snaiperisto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, joro_kem написа:

извинявай, че се опитах да ти бъда полезен. няма да се повтори! и пак да напомня да спазваш добрия тон, въпреки това, което напира отвътре!

Ти извинявай, ако си се почувствал обиден, не това целях! Оценявам жеста! 

Редактирано от snaiperisto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, snaiperisto написа:

Е, започваш да обиждаш вече! На умен се правиш, демек искаш да кажеш, че съм бая по-зле от левак , а? 

 Аре седи мирен! 


Не се правя на умен - умен съм си :)

Но изобщо не казвам левак ли си, по-зле ли си. Тия неща ти почна да ги пишеш. Аз мнение за теб нямам - все пак, не се познаваме. Просто изказах мнение/реплика на твое такова :)

Само да кажа - мирен седя, на задни лапи и чакам да се похвалиш с колата, когато я вземеш! Така че - споко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.