Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

релета


barakov

Recommended Posts

задравейте някой знае ли вьтрешното осветление  релето -че си свети когато си иска - не е от бушона здрав е   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си първо буксата към комфорт модула. Може да е разхлабена или да прави на моменти слаба връзка. При мен имаше такъв проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За работата на вътрешното осветление /вкл. и изкл./ отговаря микроключето в бравата на  шофьорската врата.

Освен кабелите трябва да се провери и то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

По тези с големия и удебелен шрифт.

Но все пак, провери ли микроключето в шофьорската брава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип става вьпрос за това че ми светят постоянно плафоните на затворена врата --няма изцькване след време 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На  номер 0898424179 - Владо като се обадиш се снабдяваш с МК.

Не е сложна смяната след като се свали бравата от вратата, но е добре преди това да се прочете писаното във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то добре знам как се сменя че майстора който дрьнках да го смени ме вьртя 3 месеца и накрая си го смених сам ама мисля че не е от това защото само плафоните ми правят беля всичко друго е наред  лампичката на самата врата свети и гасне ,  зумера свири при забравени светлини ......как да е не е болка за умиране поне колата вьрви ...ама ме дразнят такива малки нещица и че немога да ги оправя де ама ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, но защо не провериш и предна дясна врата дали влияе.

 Провери състоянието на кабелите в маншона между вратите и купето. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Публикувано (Редактирано)

Здраейте някой знаели  задните амортицьори на октавия  4х4   с какви може да се заменят -с две уши са -от какви други коли стават -имат ли разлика----вьв височина ли или в ушите ....че моите по принцип са каяба но бая скьпи ...

Редактирано от barakov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...
На 2.02.2020 г. at 16:50, barakov написа:

задравейте някой знае ли вьтрешното осветление  релето -че си свети когато си иска - не е от бушона здрав е   

Релетата са ти върху платката в самия комфорт модул. Като си тръгнал да си я правиш пиши ми, имам релета, моя модул си го оправих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

изорирахме задно мк  на врата но пак си свети когато си иска - з а смяна ли е комфорт модула ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди до някоя морга където имат такъв и пробвай на място. Гледай кода, който завършва на "AH". Моя е със същия номер, но завършва на "А" и е с 3 букси. Другия вариант ти го бях писал на лично преди време. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.