Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

SuberB 2016 Ambition - автопилот


ivanhoe

Recommended Posts

Здравейте, регистрацията ми е нова, но иначе следя форума от няколко години.

Ще заменям моя Rapid SB 2015 за SuberB 2016 Ambition. Търговецът (Porsche) обещава да й сложи автопилот безплатно, което според него е само смяна на лостчето за мигачи. 

До колко това е възможно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До " @ivanhoe " - Привет.. Да няма объркване на понятията? "Skoda Superb 3" мисля, че серийно има Автопилот..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ambition оборудването няма :) гола като пушка, ама е на такава добра цена, и е само на 50хил.км. И за Рапида ми дават добри пари, само тоя автополот ми е грижата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До " @ivanhoe " - При Автомобили "Skoda" на около 20 Години към днешна Дата, Екстрата Автопилот наистина заработва успешно само с монтирането на лост и малко настройки с кабел и Компютър. Казвай им да слагат лоста :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.