Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

3D планове за стойка чаши


Black_Fury

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Намерих линк към планове за 3D принтер за стойка за чаши /cupholder/ за Fabia mk1. Ако не можете да си намерите по моргите и ви се занимава: 3D планове. Ако някой си направи, може да качи снимка на резултатите. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от мечтите ми е да видя Фабия 1 с такъв къп холдър. Вече видях Фабия 2.0 бензин, сега остава да видя и къп холдъра... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София имаше две - моята и на Митко skoda Estel. А колко съм се въртял из Стара Загора, Нова Загора и Раднево. За съжаление вече не ходя с Шкодата дотам, освен ако се случат някакви непредвидени обстоятелства..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 3D принтирания, и на мен ми интересно да видя. Иначе за фабричен, преди да намеря плановете си намерих ОЕМ в OLX. Има ги по колите на части и в групите във ФБ. Вървят по 20 лв.

Редактирано от Black_Fury
допълнителна информация
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, ID A написа:

В София имаше две - моята и на Митко skoda Estel. А колко съм се въртял из Стара Загора, Нова Загора и Раднево. За съжаление вече не ходя с Шкодата дотам, освен ако се случат някакви непредвидени обстоятелства..

Аз вече живея в София, може на някоя сбирка да се засечем хаха
П.С Откакто дойдох да живея в София много се кефя някой шкодаджия като ме види и да ме поздравява. В началото се чудех кви са тия дето махат, после виждам стикерите от клуба и се досещам. Много готино чувство

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
На 30.01.2020 г. at 13:01, Black_Fury написа:

Здравейте колеги,

 

Намерих линк към планове за 3D принтер за стойка за чаши /cupholder/ за Fabia mk1. Ако не можете да си намерите по моргите и ви се занимава: 3D планове. Ако някой си направи, може да качи снимка на резултатите. :)

 

За съжаление 3d моделите в линка даден по-горе изглежда, че са непълни. Това е само част от механизма на стойката за чаша и по-точно двете сгъващи се рамена държащи чашата, което не е достатъчно за да може човек да си принтира цялата стойка. За да се изпечата напълно cup holder от нулата е нужна информация (3D модели или чертежи) и за останалата част от него -- хаузинга и всички детайли вътре. Все пак, браво на колегата за находката.

Редактирано от Peter_CLX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, Peter_CLX написа:

 

За съжаление 3d моделите в линка даден по-горе изглежда, че са непълни. Това е само част от механизма на стойката за чаша и по-точно двете сгъващи се рамена държащи чашата, което не е достатъчно за да може човек да си принтира цялата стойка. За да се изпечата напълно cup holder от нулата е нужна информация (3D модели или чертежи) и за останалата част от него -- хаузинга и всички детайли вътре. Все пак, браво на колегата за находката.

Да, така е. Ако има мераклия, ще му дам да вземе размерите от моята стойка и да направи планове. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.