Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Традиционно зимно гости в Пловдив - 01.02.2020г.


Mishelle

Recommended Posts

До " @Mishelle " - Плътно до ТЕБ и няма да мърдам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, явно с Миро ще сме от едната страна на пейката, а ти от другата. Ако не донесеш латерната, смятай какъв полет те очаква при внезапно и неволно рязко ставане на двама ни с Миро :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А си мислех, че аз съм дебел ...

Така като ви чета, излиза че съм в далеч по-ниска категория ! Направо "перо" !

Да не говорим, че оставяте впечатление на весела хомо-дружинка, състояща се от пухкави джендъри - полети, приземявания...

Мисля да пропусна срещата ! Освен ако до утре, рЕзко не премина и аз, на "другия" бряг !!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, ID A написа:

Гледайте аз да не седна на мястото на Ицо, че след кратък полет и двамата ще се приземите на нещо.....

Поне ще е на меко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Боре написа:

 

Мисля да пропусна срещата ! Освен ако до утре, рЕзко не премина и аз, на "другия" бряг !!! 

 

Значи внимавай какво ще сънуваш довечера :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно съм притеснен... в какво се превърна тоя клуб... аз ще си слушам хазарта (докъто не са го национализирали и него) с Жоро в Супърба!!!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силно подозирам, че ако се опиташ да пуснеш такава музика в колата на Жоро, ще бъдеш анатемосан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, malkiq написа:

Сериозно съм притеснен... в какво се превърна тоя клуб... аз ще си слушам хазарта (докъто не са го национализирали и него) с Жоро в Супърба!!!

 

 

Аз също съм притеснен.

Малкия и интерес към новите Шкоди. Аз пък слушам Хазарта...Латерни ще се носят...

Смятах да идвам със 120ката, но ще дойда със Супърба. Ще уважа Коцето.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Izolini написа:

Силно подозирам, че ако се опиташ да пуснеш такава музика в колата на Жоро, ще бъдеш анатемосан

 

Може, но не повече от 2 мин. Айде от мен да мине 3 мин. На Хазарта са му толкова дълги песните. Т.е. една песен. То не е и песен. Некво говорене там. :)

 

Лек път на всички, пътуващи към Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, знам Ице. Не е онази музикалната латерна. 1985г. съм вдигал ЗиЛове с нея в казармата.

Така, че за трима - четирима по сто и два трийсе кила не е проблем. Ше ги отнесе.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички от Шкода клуб България , без Вас нямаше да мога да дойда! ;) Надявам се , докато пътувате, някъде към Пазарджик да ви свърши течността за чистачки ... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линк към галерия със снимки от срещата:
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сте ми сладки идиоти, но не успях да дойда. И то резила е , че чак след два се прибрах в града, а не исках да се явявам и с кола в кал, че да не ме бие контингента. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.