Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Традиционно зимно гости в Пловдив - 01.02.2020г.


Mishelle

Recommended Posts

Тази година традицията за откриване на клубните срещи на национално ниво отново ще бъде спазена. Пловдивските домакини ни очакват, затова всеки, който има желание и възможност е добре дошъл с цялото си семейство.

 

Локация:

с. Първенец , ресторант "Малкият Явор" (на около 10км от Пловдив) - линк към картата на местността.

дата: събота, 01.02.2020г.

начален час: 13:00ч.

 

Снимки от минали срещи: 2016, 2017, 2018 и 2019г.

 

Ресторанта е с приятна и вкусна кухня, цените са добри. Но по-важното е приятелската атмосфера, която ви очаква.

 

Програмата е свободна - среща с готини хора и хапване в уютно ресторантче. Всеки е добре дошъл, без значение от кой край на България ще тръгне. Важното е да вземе със себе си доброто настроение. И семейството.

 

Организираното пътуване за софийската група.

11:00 - сборен пунк на паркинга на Лукойл - бензиностанцията след караулката в посока Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До " @RaptoR " - А, не.. Изчакай още 16 Години.. Идвай, няма страшно..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, RaptoR написа:

Дали да не взема да направя сефтето след 16 години с Октавия? ?

Мисля, че ако дойдеш на тази срещата, следващите 16 няма да ги пропуснеш :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.01.2020 г. at 0:53, RaptoR написа:

Дали да не взема да направя сефтето след 16 години с Октавия? ?

Ако не дойдеш , най - много да изпуснеш супер готината компания и най - вкусната храна. Ще си предефинираш понятието за кюфте....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега прогнозата за Събота е доста благоприятна. Очертава се слънчева и почти пролетна среща! ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.01.2020 г. at 12:51, Mishelle написа:

Тази година традицията за откриване на клубните срещи на национално ниво отново ще бъде спазена. Пловдивските домакини ни очакват, затова всеки, който има желание и възможност е добре дошъл с цялото си семейство...

 

Чудесно е, че тези срещи на пловдивска земя се превърнаха в традиция. "Домакини" е условно казано. Може да се чувствате, като у дома си. Но, това не значи, че не ви очакваме! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, The Best Forman написа:

Да не си на диета ? :)

Ако имаш предвид целенасочено да се обезбирявам в очакване на сбора, значи да :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, __smirnoff__ написа:

Очакваме Ви с нетърпение :) Аз броя дните :) 

 

" да идем кифтета, вино/бира/ да са леи"

 

На 25.01.2020 г. at 15:51, maxrpm написа:

 ...... Ще си предефинираш понятието за кюфте....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, joro-120L написа:

 

" да идем кифтета, вино/бира/ да са леи"

 

 

Жоро, скрит фен на Ицо Хазарта ще излезеш! ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове , ей ся седнах и се разписах и реших че този месец яко се разтоварих за 1 ден - Джанти, ГО , ГТП, данъци на 2те коли , Черно фередже, бензин за месеца , ток , вода и бла бла бла ,даже май няма да има 200 кинта за татуировки, та идеята ми е следната. Ако някой е навит да се возим заедно , навит ли е примерно да мине да ме вземе или аз да отида до някъде с колата и да се возим заедно? В замяна мога примерно да го возя на връщане , ако иска, не ми е проблем... :) Смисъл искам да дойда с Шкодата, ама после пак ще ям Странджанки .. :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.01.2020 г. at 17:04, tuningmania написа:

До " @Mishelle " - Участвам :)

До мен, срещу мен или на друга маса ще седнеш? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Политиката е власт, сек*а е власт , следователно политиката е се*с. Къде ще седне , е стратегическо положение! Който няма да еб* , да излиза! :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Mishelle написа:

До мен, срещу мен или на друга маса ще седнеш? :P

Имам тритонна латерна, ако ще сте на една пейка да взема да я донеса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.