Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с перките на радиатора


mozi_70

Recommended Posts

Здравейте колеги. Автомобила ми е супърб 2.0 TDI 140к.с 2010 год.

Проблема ми е, че като дам на контакт перките на радиатора тръгват. След като запаля автомобила спират да работят. Като включа климатроника пак не тръгват. Смених голямата перка с чисто нова комплект с ел. блок същата работа. На моменти като дам на контакт не тръгват на момента, но след 20-30 сек се включват докато не запаля. На диагностиката не показва никаква грешка свързана с тях. Изписва ми, че има проблем със сензора на десен фар. Има и  някакъв проблем с заключването което изписва на таблото а на диагнотиката не го отчита  като грешка. Колата я карам от 27 януари2019  нов внос е и не и знам историята. Ако имате някаква идея, ще ви бъда безкрайно благодарен защото се страхувам да я карам така особено на дълъг път. Благодаря ви предварително  честита нова година и безаврийно шофиране на всички.

20191227_142122.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Явно има някакъв проблем с управлението, но ще трябва да ходиш на специалист който знае кое къде се намира. Иначе вентилатора трябва да работи когато е загрял двигателя, правиш регенерация или работи климатика. Управлението на самия вентилатор би трябвало да е едно а входовете/сигналите за включване на вентилатора да са три.   Ако греша нека някой да ме поправи.

Ако си решил сам да отстраниш проблема ще трябва да разбереш кое как работи или поне да намериш ел. схема и от там да се види кое как се управлява за да се хване логиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Публикувано (Редактирано)

на 6 ти март ще ходя до Шкода - Пловдив да видим там какво ще ми кажат.

Редактирано от mozi_70
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.