Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със съединителя?


mirko2001

Recommended Posts

Здравейте, става въпрос за Шкода Окавия 1.9 тди 110 кс 1999 г. от известно време тракаше ,както ми казаха демфера особен металически звук, понякога се оправяшен се съм имал проблем с превключването на соростите до онзи ден, както пътувах , псрял на сфетовар опитах да включа на първа и до там, не сика да влиза доккрай наискам съединителя и нищио ,не влиза на нито една скорост, едвам се прибрах като я подкарах  като включа на изгасен двигател и стартер и тръгва, някакво идей, Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята идея е да се научиш да пишеш грамотно първо! И си на прав път, че може да е умрял амбреажа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Прочете ли си мнението преди да го публикуваш? Нещо нередно да има в него? Имай елементарно уважение към хората, четящи форума на Шкода клуб България. Иначе си учтив. Поздравяваш, благодариш....Мисля, че са неволни грешки, ама много са. Поздрави.

 

Преди 2 часа, mirko2001 написа:

Проблем с съединителя?

 

Да, проблем сЪС съединителя.  Може и съединителя, може и привода - горна, долна помпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за правописа, просто много бързах и писах от служебния лаптоп, който не е много наред с клавиатурата и не прегледах какво съм написал преди да публикувам, извинявам се още веднъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега си без грешка! Действай по въпроса:

 

преди 21 минути, joro-120L написа:

Да, проблем със съединителя.  Може и съединителя, може и привода - горна, долна помпа.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е съединителя да си замине така изведнъж? Педала е много мек, нещо откачено може ли да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.