Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поръчах си Карок


mimo1313

Recommended Posts

Здравейте, ще бъда собственик на Карок TDI  150 кс автомат 4 седмица на 2020 г. Дойде време да сменя Спортиджа 2011, който вярно ми служи 8 и кусур години за които сменях само консумативи и 4 накладки 128000км.Въпрос за зимни гуми 225/55 /17 тъй като ще дойде с летни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Само весели и безаварийни километри да навъртиш с ‘жипката :)

За гуми - да кажат колегите с подобни возила. Хвалят Continental най-много, но със сигурност има и други добри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Това с гумите е доста субективно и все пак ще споделя моя избор за тази зима - Michelin Alpin 6. Предните 3 зими карах с Uniroyal MS Plus 77 и честно казано бях доста доволен от тях (тогава ги избрах заради шарката, която е супер за сняг и преспи). Единствената причина да реша да сменя с Michelin е, че за зла участ се зачетох в някакви ревюта и класации на гуми и макар и да знам че са платени, реших да заложа на гумата с по-къс спирачен път. Иначе шарката на двата модела е сравнително сходна и ми харесва повече от тази на останалите варианти, които гледах. 

 

Редактирано от Мonster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите насочих се към Бриджстоун Близак или Континентал TS 850

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, безавариино ползване и возене.

Аз си екипирах карока с Фулда кристал контрол хп2 и съм доста довелен за сега, предвид липсата на големи предизвикателства за момента(сняг, луга, кал, други). Чисто бюджетно са по-добре от континентал, и са с добри показатели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина Фулдата ги дават с много добри показатели.... Замислям се. Съседа кара Дъстър с такива гуми изключително добре се държаха. При нас наклона е 16% и зимата става веселба ?. Спортиджа беше с Континентал доста по-зле се държеше. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.