Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам пулт за аларма Сатурн м 6


shotik

Recommended Posts

Купувам пулт за аларма Сатурн м 6 , българско производство. С четири бутона  е като тези на снимката. Изгубих го  и сега съм само  с един , но искам да си имам и друг. Ако някой има непотребен , но работещ, предлагам 15 лв 

 

5e906abd83e7aec8a375cc2b2eabae86.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат, но цената е голяма , защото включват и обучение  на пулта. 

С такава аларма съм бил и на предишни коли , повече от десетина години , харесват ми някои параметри , затова търся пулт, но ако не намеря и в случай на проблем , имам други две от друг модел , които  са ми останали и мога да монтирам някоя  от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. А обучението не може ли сам да го направиш на този модел. На някои може сам да назначиш/обучиш дистанционно без проблем. В упътването би трябвало да се споменава. Иначе, другия вариант, който се сещам е - битака

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато  я монтирах , сам си обучих пултовете, не ми  е проблем , но те така предлагат . 

Минах на битака в Малашевци, даже и в неделя ходих  в Д.Богров на битака, не намерих. 

Преди години  за една друга аларма обикалях на много места  в София, но предлагаха готови аларми  комплект, но не и пултове, затова не мисля да се разкарвам по сервизи  и ако стане нещо, ще монтирам някоя от другите, за които писах. .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди в базар Илиенци, магазин 1030, или виж тук  http://topspeed.bg/

От тях съм взимал дистанционни за БСМ аларми.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, Vladi_a написа:

Отиди в базар Илиенци, магазин 1030, или виж тук  http://topspeed.bg/

От тях съм взимал дистанционни за БСМ аларми.

Благодаря  за подсказването ! Аз моята  от там съм я купил преди 3 години, но не съм мислил ,че може да продават пултове. Ходих днес , нямат наличност , очаквам обаждане, ако снабдят .

Преди 21 часа, Vladi_a написа:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.