Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със фарове (лупи)


Chochare

Recommended Posts

Привет, колеги ! Събирам мнения от доста време за проблем с фаровете, масово казват, че които сме на лупи имат проблеми с тях. При мен проблема е на къси, може да се каже, че почти нищо не се вижда или доста слабо. Бихте ли споменали как сте решили проблема, чух мнения за рециклиране, но видимо нямам замърсяване или зацапване на фаровете, някой казаха реглаж на фарове, смяна на крушки,  и ксенон (но там имало някакво преправяне май) Ще се радвам да споделите, как сте разрешили проблема :) Поздрави ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да пробваш с по-силни халогенни крушки,може да сложиш и ксенон не трябва преправяне има си конектори,които са plug end play може да я закараш и да регулират фаровете в почти всеки сервиз предлагат тази услуга в сба е 5лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Аз съм с лупи светеха като свещи. Сложих 55ватов ксенон и полирах стъклата. Светнаха чат пат биват. Ако не го продам искам да пробвам с ЛЕД крушки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Фабия, но фаровете са едни и същи така, че това е без значение. Рецептата за мен е оригинални фарове HELLA с пълно рециклиране - отваряне, чистене - лупи, стъкла, сменяне на рефкторното покритие, затваряне, запечатване с фолио и накрая реглаж. Аз съм с 35в (4300к) ксенон и съм супер доволен. Решил съм и да ги пазя и до колкото мога с LED светлини през деня. Поздрави :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.