Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 4 VRS (2020)


Stucata

Recommended Posts

Screenshot_20191119-111857.thumb.png.cc1e6ced6d8c3c4d62bb477342f532c3.png

 

Очертава се много силна четворка ВРС! Споделяйте, ако се докопате до информация :) Ето нещо прясно:

 

https://www.autoevolution.com/news/2020-skoda-octavia-rs-to-blend-performance-and-practicality-will-look-like-this-138957.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне, това е само рендер. Има много такива :) Онзи ден гледах дори по-добър, но всеки си рисува каквото му се иска :) Няма шанс да има такива брони... най-много да боядисат някоя част черна и да инвертират някоя секция на бронята, няма да е съвсем неземно различна. :) Отделно тези черти "маргаритки" са си от 3-ката, които изобщо не отиват на цялата изключително модерна визия на колата. Като на свиня-звънец са (поне на горната, зелената). ;) Затова и не пуснах рендерите, които гледах преди няколко дни, защото всички бяха с такива джанти.

 

Ето един по-красив рендер, който е доста по-близко до реалността с бронята (все пак това не е японка от NFS, за да има красив заборник отпред):

2021-skoda-octavia-rs-rendering.jpg

 

Източник:

https://www.motor1.com/photo/4333753/2021-skoda-octavia-rs-wagon-spy-photo/

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спете спокойно! И двете няма да са. Горната е с хибридна броня от О3/О4, а долната е със стокова броня с един допълнителен лип отдолу.

А и скаута е в по-малка серия ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да спя спокойно като си чакам новата кола ? Рендери са, така е. Засега толкова. Който надуши нещо повече, да поства :) Дайте комби ВРС, че до сега само седани има. Засега върви на към 255к.с. (колкото новия Golf Gti 8), но само 10 к.с. нещо ми малеят като за изцяло нов модел...

 

п.п.1: няма да е на Томи дизайна, щото е много chill таз предна броня без характерните "разпънки".

 

п.п.2: джантите си остават за стария ВРС. Ще има нови - това е ясно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Говори се, че дизела щял да е като при Кодиак вРС

 

FB_IMG_1575621298635.jpg.470d1d14b45b1c1a3ec3c1d6a75fe4bb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То се говори, че изобщо може да няма друго, освен джизил :( И ако наистина оставят само дизелов РС, то няма как да бъде 190/200 коня и да го шляпа О3 с 1.8тси. Затова - битди 240. Обаче О3 рс с 220к.с. ще го препарира. Абе, куцо... А аз имах надежди, че може да направят мега О4vrs с 4х4 с is38 и 290/300 к.с.

 

https://www.google.com/amp/s/amp.autobild.de/artikel/skoda-octavia-rs-2020-combi-vorschau-illustration-design-motor-16144303.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е само дизел, това ще е последната Октавия вРС, даже трябва да махнат РС и да остане само в, щото за толкова години, аз бърз дизел не съм видял още. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе добре са си дизелите, даже са идеални! Бих си взел ако имам възможност една 4-ка с 240 магарета. Просто вашите бензинки са по-бързи, което си е нормално. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук пише, че щяло да има дизел (но не е сигурно), бензин и е6@Н хибрид...

https://www.motori.news/nuova-skoda-octavia-rs-2020-prime-foto-ed-informazioni-35818.html

Редактирано от pbanchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...
  • 3 месеци по-късно...
  • 2 месеци по-късно...

Определено ще спечели много нови фенове на марката. 

Цените обаче са станали много интересни - 88К ми показа конфигуратора!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има потенциал, определено. И е доста по-красива от 3.5.

Screenshot_20200916-035153_Instagram.thumb.jpg.6e297368e21d11fa64788d969b059caf.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.09.2020 г. at 11:00, Impress_me написа:

Определено ще спечели много нови фенове на марката. 

Цените обаче са станали много интересни - 88К ми показа конфигуратора!?!

88k?! В чешкия конфигуратор ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В чешкия конфигуратор, оборудвана с всичко необходимо (без бидета за всички седалки, без 10 kV-ов контакт в антената и без хуйодържач за водача), е около 915 - 920000 крони, което е около 67-68000 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.09.2020 г. at 8:15, Stucata написа:

88k?! В чешкия конфигуратор ли?

ДА, само там я намирам за конфигуриране

 

На 22.09.2020 г. at 18:42, pbanchev написа:

В чешкия конфигуратор, оборудвана с всичко необходимо (без бидета за всички седалки, без 10 kV-ов контакт в антената и без хуйодържач за водача), е около 915 - 920000 крони, което е около 67-68000 лева.

Тя базата на дизела е повече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, Impress_me написа:

Тя базата на дизела е повече :)

 

Моля за извинение! Трябваше да уточня, че за мен, RS е с бензинов двигател и механична скоростна кутия “по презумпция". Дизела е резервен вариант, DSG - липса на избор, a там, другото... електробоклука, дори не е превозно средство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.09.2020 г. at 9:23, Impress_me написа:

ДА, само там я намирам за конфигуриране

Дано у нас цените да стартират от не повече от 65к.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.