Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с а ABS i ESP на шкода октавия 1 1.9 101кс 4х4


Кристиян

Recommended Posts

Кажете какъв може да е проблема имам шкода октавия 1 4х4  сметка ще ми лампата на ABS и следователно се включваше и ESP  даваше грешка заден десен затчикхсмених го сега ABS свети постоянно а ESP- то се включва като дам ряско гас каде да търся проблема???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При моята О1 когато ми се повреди клемореда на контактния ключ при подаване на контакт започваше да ми свети индикацията за ABS и ASR като издаваше и 3 последователни звукови сигнала (все едно не открива модула), но едновременно с това имаше и други симптоми, гаснеше и колата в движение (особено при натискане на спирачка), както и понякога палеше много трудно (стартера си въртеше). При мен всичко се реши със смяна на клемореда на контактния ключ.

 

Ето препратка към темата, която бях пуснал https://www.skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/46429-гаснене-на-двигателя-при-спиране/&tab=comments#comment-300387

 

Ако това е проблема - смяната е бърза и сравнително лесна и не особено скъпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.